جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 12 دي 1390 - 14
نامه وزير محترم مسكن به رهبر معظم انقلاب
بر اساس شنيده هاي موثق، با تصميم مسئولين دست اندر كار پرونده زمينهاي حريم شهر تهران، نامه اي از سوي وزير مسكن براي حل نهايي مشكل زمينها براي رهبر معظم انقلاب ارسال شده است

هر آنچه كه در اينجا نوشته مي شود بر اساس شنيده ها و تحليلهاي شخص نويسنده از روند اتفاقات رخ داده است و از آنجا كه در خصوص اين موضوع اطلاعيه  رسمي از سوي نهادها صادر نشده اين مطالب ، رسمي  و قابل استناد نيست .

بر اساس آنچه شنيديم و تحليل شد،  از چند ماه پيش كميته تعيين تكليف زمينها در خصوص تعيين تكليف نهايي زمينها به يك بن بست اساسي برخورد نمود. اين كميته تصميم داشت قطعه زميني به ابعاد 510 هكتار(بر اساس برخي شنيده ها، مقدار آن بيشتر يا كمتر هم بوده است) در بالاي پارك چيتگر را به عنوان زمين معوض در اختيار مجموعه زمينداران حريم شهر تهران كه قبلا با استانداري تهران مذاكراتي را انجام داده و پرونده ذينفعان آن تكميل و ارسال شده بود قرار داده و براي هميشه معظل زمينها حريم را حل نمايند. قرار بود اين موضوع تا پايان شهريور 90 حل شود ولي يك اتفاق غير منتظره مانع از دستيابي به نتيجه شد.

 اختلاف بين شهرداري و ارتش از يك سو و وزارت مسكن و راه از سوي ديگر بر سر تملك  زمين سبب شد تا جلسات كميته تعيين تكليف زمينها با تعداد ، دامنه و شدت بيشتر در نهاد رياست جمهوري و بعضا دفاتر مقامات عالي رته تر برگزار شود. در ابتدا تصور مي شد اين اختلاف با پا درمياني برخي وزرا حل مي شود ولي با گذشت زمان مشخص شد كه حتي حضور و دخالت نمايندگان مقام معظم رهبري در اين ماجرا نيز موثر نبوده و نهايتا اين كميته تصميم به ارجاع گزارشي مفصل به همراه مشكل پديد آمده براي مقام معظم رهبري گرفت. از طرف كميته، وزير محترم مسكن مسئوليت تهيه نامه را مي گيرد و بعد از تهيه اين نامه، يكي از حاضرين، به احتمال زياد نمايندگان رهبري و باز هم به احتمال بيشتر جناب اقاي دكتر اقا محمدي مسئوليت شرح و توضيح نامه را بر عهده مي گيرند. خبر تهيه و ارسال اين نامه از سوي وزير محترم مسكن ابتدائا به صورت شايعه و كم كم به عنوان يك خبر قابل اطمينان و قابل تامل در شركت كاشانه مطرح شد ولي براي اطلاع رساني  در خصوص اين خبر تصميم به بررسي بيشتري گرفتيم. در ملاقتي كه با مسئولين مختلف در ماجراي سفر استاني رئيس جمهور و هيئت وزرا به استان تهران داشتند ما از صبح تا به عصر فقط دنبال پاسخ به يك سوال بوديم و آن اين بودكه آيا نگارش اين نامه صحت دارد يا خير؟ علت تاكيد ما بر اين ماجرا اين بود كه :

1-     نگارش اين نامه از ديد ما نشانه تلاش قاطعانه مسئولين نظام براي حل قاطع مشكل موجود بود،

2-     نگارش اين نامه نشان مي داد كه روند حل مشكل در اين خصوص كاملا فعال بوده و در يك جريان صحيح در جريان است،

3-     اين دو برداشت مستقيما براي شركت كاشانه و ديگر تعاوني ها و تشكل ها اين پيغام را در بر داشت كه نيازي به هياهو و فشار براي ايجاد حركت در مسئولين نيست بلكه آنها خود در پي حل مشكل هستند. در چند ماه گذشته به خاطر همين تحليل به طور مكرر پيشنهاد دوستان براي حركتهاي خياباني و تجمعات اعتراض آميز را رد كرديم زيرا فايده در خوري براي آن مترتب نبود.

خوشبختانه اخباري كه در ملاقاتها كسب كرديم نشان داد كه خبر نگارش اين نامه صحيح است. بي ترديد در نگارش اين نامه همه وزرا و مسئولين دست اندركار و نمايندگان رهبري نقش داشته اند و لذا ما مي توانيم ان را يك نامه كارشناسي شده و دقيق برا اساس دستور صرح مقام معظم رهبري براي حل قاطع مشكل بدانيم. با اين اوصاف ظرف روزهاي گذشته از انتشار خبر مربوط به نگارش اين نامه اجتناب كرديم زيرا در اينجا ما با يك سوال بزرگتر روبرو بوديم. واكنش مقام معظم رهبري و پاسخ معظم له به اين نامه چه بوده و هم اكنون بايد منتظر چه اتفاقي باشيم؟ اثر بخشي يكي از اقدامات دامنه دار شركت كاشانه براي ملاقات با يكي از مقامات عالي رتبه در اين پرونده مي توانست گره اين موضوع را باز كند: ملاقات مستقيم  با جناب اقاي دكتر آقاي محمدي

منبع خبر :
تعداد بازديد : 2382
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 1
انتشار یافته : 13
قوامي
|
1390/10/12 - 20:24
0
3
با سلام به همهي مسولين .فقط يك سوال دارم كه ايا واقعا اين زمينهارو بعد از 15 سال به جاي خواهد رسيد يا بايد تا زمان ظهور اقا امام زمان منتظر بمونيم ...
پاسخ ها
میرافضلی
|
1390/10/15 - 22:55
هم زمینها به جایی می رسد و هم امیدواریم انشاء الله امام زمان به همین زودی طهور نمایند
علی سرافرازاردکانی
|
1390/10/13 - 15:49
0
2
قران شرح وبیان هرچیزاست.زمین راگسترانیدیم وچه نیکو گسترانندهایم.زمین خداوسیع وبسیار وسیع است.زمین را جامع حوائج خلق افریدیم.حقوق مردم را کم ندهید ودرزمین سربه فساد برندارید.ارزش مال مردم بالا یا پایین اوردن خیانت وفساد است.پیوسته به عدالت قیام کنید وبه انچه امر شده استقامت کنید.(قران کریم)با تدبراشکار می شود خداوند متعال نیاز جامع زمین احاد مردم به زمان تنظیم فرموده لکن با عدم شناخت برخلاف دستور خداوند متعال انجام شده که از موارد خیانت وفساد محسوب می شود.
عزیز
|
1390/10/14 - 22:32
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید. ضمن تشکر از تمامی زحمات شما پیشنهاد میکنم با توجه به تلاشهای در حال انجام شما عزیزان در کنار آن نسبت به تفکیک زمینها بر اساس همان زمینهای مزروعی نیز اقدام بفرمائید که خود این کار باعث افزایش قیمت زمینها مانند سایر زمینها همچون هلیجرد،زربند و ... میگردد.
پاسخ ها
میرافضلی
|
1390/10/15 - 22:54
با سلام و عرض احترام. تفکیک زمینها با توجه به مشاع بودن و هزینه بالا فعلا ممکن نیست.
علی سرافرازاردکانی
|
1390/10/18 - 10:19
0
1
قران شرح وبیان هرچیز است.وبرکسانی که نمی اندیشند پلیدی را قرار می دهد.حقوق مردم را کم ندهید ودرزمین سربه فساد برندارید.زمین را جامع حوایج خلق افریدیم.پیوسته به عدالت قیام کنید وبه انچه امرشده استقامت کنید.اگر خدارایاری کنید خداشمارا یاری میکند.(قران کریم)با تدبراشکار می شود خداوند متعال نیاز جامع احاد مردم ازجمله زمین را به زمان تنظیم فرموده استلذا احادمردم باید دارای مسکن علمی به زمان باشند.عدم تحقق ان معلول برنامه های غیرعلمی وغیرالهی برنامه ریان کشورازجمله موارد ذیربط است که خود معلول عدم شناخت وشناخت اشتباه است وازمنظر قران کریم خیانت وفساد وانسداد راه خداست .دراین راستا قیام به احقاق حق وپایداری درراه خداوند متعال از فرامین خداوند متعال است وکوتاهی واجرای موارد خلاف ان مجازات دردنیا واخرت دارد.قابل ذکراست معادل کمبوددرزندگی مردم وناهنجاریدر کشور دولت برخلاف اسلام عمل کرده ومردم نیز برخلاف اسلام ان را پذیرفته اند که منشا ان عدم شناخت وشناخت اشتباه است که باید اصلاح شناخت صورت گیرد تاازادامه ظلم به مردم ، اسلام ونظام
علی سرافرازاردکانی
|
1390/10/19 - 12:01
0
0
قران شرح وبیان هرچیز است.وبرکسانی که نمی اندیشند پلیدی راقرار می دهد.روزی همه موجودات عالم رادرچهارروزتنظیم کردیم.زمین را گسترانیدیم وچه نیکو گستراننده ایم.زمین خداوسیع وبسیار وسیع است.زمین را جامع حوائج خلق افریدیم.اب مورد نیاز بشر وچهار پایان رااز اب باران تامین می کنیم.هیچ مردوزن مومنی رانرسد که چون خداورسولش به کاری حکم دهند اختیاری باشد.حقوق مردم راکم ندهید ودرزمین سربه فساد برندارید.برای خودپیمانه را کامل وبرای دیگران کم می گذارند.پیوسته به عدالت قیام کنید وبه انچه امرشده استقامت کنید.(قران کریم)با تدبر اشکار می شودخداوند متعال نیاز جامع بشر ازجمله زمین به زمان تنظیم فرموده لکن دانش ان وجودندارد لذادربسیاری موارد باعدم شناخت برخلاف اسلام عمل شده است که باید اصلاح شناخت صورت گیرد تا احاد مردم کشور دارای امکانات جامع زمان ازجمله مسکن علمی یعنی ویلایی باشند.
غلامرضا حدادی
|
1390/10/20 - 08:40
0
0
با سلام به کلیه اعضائ محترم تعاونی زمینهای بابایی عرض بنده این است که خیانت در روند رسیدن حق به اعضائ از طرف هر کس در هر مقامی که باشد نشان دهنده این است که وضعیت آن شخص خائن بدتر از هر اسراعیلی است زیرا اسراعیل با تظاد فکری در مورد دین و دنیا در مقابل اسلام است اما دولت اسرائیلی نیز از این روش استقبال میکند و به افرادی که در سرزمین اسلامی فتنه میکنند به عنوان همراه و هم عقیده آفرین میگوید و از آنها حمایت میکند اما در این سرزمین اسلامی این افراد چه میکنند و چطور اجاره داده میشود که در هر لباس مقدسی با افکار متضاد دین به راحتی خودنمایی هم داشته باشند و با رفتار پستی که صورت میدهند احساس غرور هم از آنها سر زند لعنت خدا و خلق خدا همیشه بر آنان باد و با قیام امام زمان (عج)زمین از لوس وجود آنان پاک خواهد شد و این امید یک عدالت خدایی است و زمان به سرعت میگذرد در نهایت فانی بودن دنیا و باقی بودن خوبی هر که بدی کند در هر حال دنیای فانی را چه ناچیز به آخرت فروخته و این فقط از جحالت سر میزند نه از انسانیت و خدا پرستی ما نیز صد در صد به حقمان میرسیم هیچ شکی در آن نیست مثل آیات قرآن مشهود و روشن است انشائ الله تعالی.
امین رضایی
|
1390/10/21 - 14:37
0
0
ضمن عرض سلام لطفاً به این سوال جواب بدهید به احتمال چند درصد تا چند ماه آینده زمین معوض داده می شود؟؟؟؟ با تشکر
علی سرافرازاردکانی
|
1390/11/12 - 09:42
0
0
قران شرح وبیان هرچیز است.هیچ مرد وزن مومنی را نرسد که چون خدا ورسولش به کاری حکم دهند اختیاری باشد.ایابرای کسانی که ایمان اورده اند هنگام ان نرسیده که دلهایشان به یاد خداوان حقیقتی که نازل شده نرم گردد ومانند کسانی نباشند که از پیش بدانهاکتاب داده شدوانتظاربرانان به درازا کشیدودلهاشان سخت گردیدوبسیاری ازانها فاسق بودند؟(قران کریم)با تدبر اشکار می شود معادل کمبوددرزندگی مردم به زمان برخلاف اسلام عمل شده است وهمان طور که قران کریم می فرماید ان مربوط به نا فرمانی از فرمان خداوعدم تسلیم به حقایق الهی وعدم خشوع است.دراین راستا احاد مردم بایدبه حقوق الهی خویش ووظایف الهی خود اشنا شوند تا بانام دین به خویش ظلم نکنند وبا نافرمانان به قانون خدا هما طور که خداوند متعال در قران کریم دستور فرموده است قیام واستمرار به ان بنمایند.خداوندمتعال نیاز جامع احاد مردم را به زمان تنظیم فرموده واحاد مردم بایددارای امکانات جامع زمان باشند.
علی سرافرازاردکانی
|
1390/11/16 - 09:07
0
0
قران شرح وبیان هرچیز است.هیچ مردوزن مومنی رانرسد که چون خداورسولش به کاری حکم دهند اختیاری باشد.چه کسی ستمکارترازکسیکه ایات پروردگارش به اویاداوری شده واوازان اعراض کرده است؟مسلماوبدون شک ما ازمجرمان انتقام خواهیم گرفت.(قران کریم).هرکسی با مسلمانی مکر کندازما نیست.کارها باید به زمان انجام شود.(رسول اکرم(ص))با پژوهش به عمل اورده خداوند متعال نیاز جامع احاد بشررا به زمان تنظیم فرموده، لکن معادل کمبوددرزنگی مردم وبیکاری درکشور دولت برخلاف اسلام عمل نموده است ،که عدم ارائه جواز ساخت دراراضی مرادابادوسوهانک ازمواردذی ربط است.انکه ازجهل وهوی نفس پیروی می کند حقایق الهی را می پوشاند، لکن بر ستم شدگان فرمان به قیام به حقوق الهی خویش فرموده است که ان از وظایف الهی هر کس می باشد.خداوند متعال به کسی اجازه ظلم کردن ویا ظلم پذیرفتن را نداده است لکن بشر به اندازه کمبوددرزندگی خود ظلم پذیرفته ودولتها ظلم کرده اند.
علی سرافرازاردکانی
|
1390/11/17 - 14:14
0
0
قران شرح وبیان هرچیزاست.چه کسی ستمکارترازکسی که ایات پروردگارش به او یاد اوری شده واوازان اعراض کرده است؟مسلما وبدون شک ما از مجرمان انتقام خواهیم گرفت.کسانی که برخویشتن ستمکار بوده اندوقتی فرشتگان جانشان را می گیرندمی گوینددرچه حال بودید؟پاسخ می دهند مادرزمین ازمستضعفان بودیم.می گویند مگرزمین خداوسیع نبودتادران مهاجرت کنیدپس انان جایگاهشان دوزخ است ودوزخ بدسرانجامی است.(قران کریم)با تدبر اشکار می شود نه کسی حق دارد ظلم کند ونه انکه ظلم بپذیرد که هردو نافرمانی خداوند متعال است.وقتی خداوندمتعال نیاز جامع احاد بشررا به زمان تنظیم فرموده است احاد مردم کشور باید دارای امکانات جامع زمان ازجمله مسکن علمی یعنی ویلایی باشند لکن با عدم انجام وظیفه الهی بیکاری وکمبودها ازجمله کمبود مسکن درکشوراشکاراست .
علی سرافرازاردکانی
|
1390/11/29 - 11:08
0
0
قران شرح وبیان هر چیز است.هیچ مرد وزن مومنی را نرسد که چون خدا ورسولش به کاری حکم دهند اختیاری باشد.پیوسته به عدالت قیام کنید وبه انچه امر شده استقامت کنید.(قران کریم)با تدبر اشکار می شوددولت وملت دوروی یک سکه اند.به طوری که دولت از مردم حقوق دریافت می کند که بخشی از وظایف را انجام دهد تا نظم درجامعه حاصل شود. لکن دربسیاری موارد نه تنها وظیفه خودرا انجام نمی دهد، بلکه مانع زندگی سالم مردم شده است که ازجمله ان شهر سازی غیرعلمی(ارتفاع سازی)،عدم واگذاری زمین جهت رفع نیازاحاد مردم به زمان، عدم ارائه خدمات جامع براساس نیاز مردم به زمان وموارد فراوان دیگرمعادل کمبودها،ناهنجاریها وبیکاری درکشور است.خداوند متعال نیاز جامع احاد مردم را به زمان تنظیم فرموده ودستورات رفع نیاز جامع احاد مردم را درجهت کمال را در قران کریم بیان فرموده است لکن با جهل وهوی نفس در بسیاری موارد خلاف اسلام عمل شده که موارد ذی ربط از ان می باشد.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
طريق اسلامي اين است که مستضعفين را حمايت کنند....
اين انقلاب مهم اسلامي
رهين کوششهاي اين طبقه است،طبقه محروم، طبقه گودنشين، طبقه اي که اين نهضت را به ثمر رساند و توقعي هم نداشت.... اين طبقه عزيز محروم که در ازاي خدمتش غير از خدا از کس ديگري چيزي نمي خواهد و ما همه رهين منت شما هستيم و اگر لايق باشيم،خدمتگزار شما....همه چيزهايي که ما داريم از اين مردم است يا خصوصا از اين مستضعفين، آن بالاييها به مردم کاري ندارند..
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون