جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 1397/07/20 - 14:00
تحلیل و تفسیر شرکت کاشانه از آرای صادر شده توسط دیوان عدالت اداری
تحلیل و تفسیر شرکت کاشانه از آرای صادر شده توسط دیوان عدالت اداری و شرح ماوقع اقدامات وکیل محترم شرکت و دست اندرکاران شرکت در پیگیری مسایل حقوقی و قضایی 22 هکتاری، ماده 477 خلاف بیّن شرع و دیگر مشکلات مبتلابه ذیلاً کلیه مالکان اراضی نوار شمالی شهر تهران به خصوص موکلان محترم شرکت کاشانه تهران مهر سبز جهت هرگونه بهره برداری ایفاد می گردد.

به نام خدا

تحلیل و تفسیر شرکت کاشانه از آرای صادر شده توسط دیوان عدالت اداری و شرح ماوقع اقدامات وکیل محترم شرکت و دست اندرکاران شرکت در پیگیری مسایل حقوقی و قضایی 22 هکتاری، ماده 477 خلاف بیّن شرع و دیگر مشکلات مبتلابه ذیلاً کلیه مالکان اراضی نوار شمالی شهر تهران به خصوص موکلان محترم شرکت کاشانه تهران مهر سبز جهت هرگونه بهره برداری ایفاد می گردد.

 

با سلام و احترام

پیرو گزاراشات و اطلاعیه های قبلی به استحضار کلیه اعضا و موکلین محترم شرکت کاشانه تهران مهر سبز می رساند این شرکت در راستای انجام رسالت و وظایف قانونی خود و در زمینه پیگیری های اداری و قضایی موضوع اراضی متعلق به اعضا و موکلین محترم واقع در شمال و شمال شرق تهران خصوصاً اراضی 22 هکتاری پلاک 825 فرعی 121 اصلی واقع در مرادآباد و نتایج حاصله تا این مقطع را به شرح ذیل به اطلاع می رساند:

همانگونه که مستحضر می باشند در سال 1392 اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان طی دادخواست تقدیمی خود به شعبه 53 دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی کارکنان دولت تهران به طرفیت شرکت تعاونی اعتبار جهادسازندگی خواستار فسخ قرارداد واگذاری قطعی اراضی موصوف و تبدیل آن به قرارداد اجاره گردیده بود و دادگاه با استناد به تبصره 2 قانون اصلاح ماده 43 اصلاحیه قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع کشور طی دادنامه شماره 94000009 مورخ 31/1/1394 حکم به محکومیت تعاونی اعتبار و فسخ واگذاری قطعی و تبدیل به قرارداد اجاره را به صورت حضور و قطعی صادر نمود.

این حکم توسط 10 نفر از اشخاص ذینفع مورد اعتراض (اعتراض شخص ثالث) قرار گرفت و همان شعبه 53 دادگاه موصوف طی دادنامه شماره 96000124 مورخ 18/4/1396 با این استدلال که معترضین ثالث دلایل و مدارکی که نقض دادنامه معترض عنه را فراهم نماید ارایه نداده و دادنامه موصوف بر اساس مقررات صادره حکم به بطلان اعتراض ثالث صادر نمود.

با توجه به اینکه تعداد کثیری از اعضا و موکلین در اراضی مذکور ذینفع بوده و مالکیت دارند مطابق قوانین و مقررات حاکم تا آخرین نفر مجاز به تقدیم اعتراض ثالث به دادگاه مذکور می باشد.

بر این اساس متعاقبا شرکت کاشانه با رایزنی هایی که با وکیل حقوقی خود به عمل آورد با تفویض وکالت از سوی سه نفر دیگر از اشخاص ذینفع این بار از طریق وکیل قانونی شرکت اقدام به ثبت دادخواست اعتراض ثالث در همان شعبه نمود که منتهی به تشکیل دو جلسه دادرسی با حضور وکلا و نمایندگان حقوقی تمامی طرف ها و همچنین اشخاص ذینفع و تبادل لوایح متعدد و همچنین جلسات و مذاکرات متعدد و پیگیرانه و جداگانه ای با اعضای محترم شعبه دادگاه و همچنین ریاست محترم مجتمع قضایی دولت گردید و پیگیری ها تا هم اکنون ادامه دارد اما هنوز منجر به صدور رای دادگاه نگردیده است.

از طرف دیگر معترضین ثالث قبلی در اقدامی هماهنگ اقدام به ثبت دادخواست اعاده دادرسی متعاقب ماده 477 قانون نموده اند که همچنان در جریان رسیدگی است و امید است از این طریق نیز فرجی حاصل گردد. به عبارتی دیگر چنانکه بر خلاف بیّن شرع و قانونی بودن حکم اولیه صادره از سوی شعبه 53 دادگاه موصوف به تایید ریاست محترم قوه قضاییه برسد با تجویز ایشان رسیدگی مجدد به شعبه هم ارز دادگاه مذکور و صدور حکم به نفع مالکین و معترضین میسر خواهد گردید.

با توجه به پیگیری های تعدادی از مالکین از طریق یکی از اشخاص حقیقی (آقای راشد ساوالانیان)، شرکت کاشانه در جهت همکاری و تشریک مساعی و استفاده از همه نظرات و ظرفیت های موجود و بنابه درخواست شخص نامبرده ایشان را در اواخر سال 1394 به وکیل شرکت معرفی نمود.

آقای راشد ساوالانیان جهت هماهنگی و حضور در دفتر وکیل شرکت کاشانه در طی سه جلسه اقدام به تهیه و تنظیم یک لایحه در شش برگ با خواسته: 1 -  صدور  دستور موقت مبنی بر توقف اجرای مصوبه شماره 28057/93/م/50697 مورخ 25/12/1393 هیات دولت و 2- رسیدگی ماهیتی و ابطال مصوبه مذکور خصوصا بندهای 1 و 2 و 3 مصوبه از طریق دیوان عدالت اداری نمود.

این دادخواست در تاریخ 25/1/1395 در دیوان عدالت اداری ثبت و جهت رسیدگی به هیات عمومی دیوان ارجاع گردید.

هیات عمومی دیوان عدالت اداری در تاریخ 28/9/1396 طی دادنامه شماره 1319 با رد بخش اصلی و مهم دادخواست صرفا اقدام به ابطال بند 3 مصوبه مورد اعتراض با این شرح نموده است:

رای هیات عمومی دیوان: «نظر به اینکه برای نقض آرای محاکم در قوانین مختلف طریق خاصی پیش بینی شده و در مواردی که آرا به علت مغایرت با قانون و شرایط خاص امکان اجرا ندارد از طریق مقررات قانونی می توان نسبت به تجدید نظر فوق العاده در آن آرا اقدام کرد».

حکم مقرر در بند 3 مصوبه مورد شکایت که به جای تجویز پیگیری موضوع برای نقض آرا از طرق قانونی طریق اجماع آرای مراجع قضایی را تعیین کرده است خارج از حدود اختیارات هیات وزیران است و به استناد بند 1 ماده 12 و ماده 88 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال 1392 ابطال می شود.

بدین ترتیب ملاحظه می گردد که متاسفانه آرای موصوف هیات عمومی دیوان عدالت اداری نیز تحصیل حاصل بوده و پیام آور هیچ نوید و خبر خوشحال کننده ای نبوده و باطل بودن بند 3 مصوبه هیات وزیران در خصوص عدم اجرای آرای قطعی محاکم قضایی از ابتدا نیز امری باطل، و اظهر من الشمس بوده است.

از سوی دیگر همانگونه که مستحضر می باشند در طی سال 1387 پیرو گزارش سازمان بازرسی کل کشور در خصوص وضعیت محدوده اراضی حریم شمال و شمال شرق تهران و نحوه صدور مجوزهای ساخت و ساز، واگذاری اراضی و تصرف اشخاص و چگونگی عملکرد مسوولان و دستگاه های ذیربط مراتب به استحضار مقام معظم رهبری رسیده که مقرر فرموده اند:

جناب آقای رییس جمهور

این گره فقط به دست دولت باز می شود. زمین های شمال و شرق تهران را به تعاونی های فروخته و جمع زیادی از آحاد مردم را درگیر ماجرا کرده اند. همه ی آن زمین ها باید آزاد و فضای سبز و طبیعی شود و به مردم عوض آن زمین یا خانه داده شود. وزارت مسکن آماده ی اجرای این طرح است. لازم است عزم راسخ دولت پشت سر این کار باشد.

که پس از گذشت حدود 10 سال از دستور صریح و قاطع و شفاف معظم له به عنوان شخص اول مملکت و ولی فقیه و در واقع حکم حکومتی و فصل الخطاب همه قوانین و مقررات دست و پا گیر موضوعه و عادی کشور و البته علی رغم تشکیل کارگروه ویژه  تعیین و تکلیف اراضی مربوط  به تعاونی های مسکن اطراف تهران در سطح استانداری تهران و حتی در سطح حوزه معاون اول ریاست جمهوری و علی رغم پیشنهاد و درخواست صریح سازمان بازرسی کل کشور از معاون اول ریاست جمهوری به شرح نامه شماره 72278 مورخ 13/4/1395 مبنی بر اینکه:

«ضروریست وزارت راه و شهر سازی در کوتاه ترین زمان ممکن در راستای اجرایی کردن مصوبه شماره 28057/93/م/50697 مورخ 25/12/1393 هیات وزیران با لحاظ نمودن مفاد این گزارش با همکاری وزارت جهاد کشاورزی، وزارت دادگستری و سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار تهران در قالب کارگروه موضوع ماده 4 واگذاری معوض به تعاونی ها را عملیاتی نماید»، متاسفانه وزارتخانه های مذکور و مجموعه اجرایی دولت عملا نه تنها از اجرای فرمان مقام معظم رهبری طی 10 سال گذاشته استنکاف و امتناع ورزیده اند بلکه با کمال تاسف و تعجب حتی از اجرای مصوبات خود نیز عاجز و گریزان هستند!!

ولی خوشبختانه پس از طی همه این مراحل پیرو اقدامات و استعلام انجام شده از شورای محترم نگهبان قانون اساسی، قائم مقام محترم دبیر شورای نگهبان به موجب نامه شماره 883/100/96 مورخ 18/2/1396 اعلام نمودند که:

«در صورتیکه تصمیم هیات وزیران و بخشنامه مورد شکایت، مطابق با دستور مقام معظم رهبری مد ضله العالی به رییس جمهور مبنی بر آزاد نمودن زمین های فروخته شده به مردم و تعاونی ها در شمال و شمال شرق تهران و تبدیل آن به فضای سبز باشد، دستور مذکور مانعی نداشته و خلاف شرع نمی باشد. لاکن همانطور که فرموده اند عوض آن زمین و یا خانه داده شود و روشن است با تراضی طرفین می تواند قیمت پرداخت شود.

ضمنا باید در بند یک مصوبه دقیقا طبق فرمایش مقام معظم رهبری مد ضله العالی عمل شود قیمت واقعی زمین ها و ساختمان ها باید ملاحظه و جبران گردد».

بدیهی است اظهار نظر اخیر شورای محترم نگهبان قانون اساسی به شرح مذکور به عنوان عالی ترین مرجع و نهاد تشخیص مغایرت و یا عدم مغایرت قوانین و مقررات و مصوبات کشور با شرع مقدس اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر هیات دولت به طور اعم و بر سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور به طور اخص لازم الاتباع و لازم الاجرا بوده و در راستای نظر صریح و قاطع مقام معظم رهبری مد ضله العالی می باشد و این شرکت اصالتا از طرف خود و اعضای خود و وکالتاً از سوی بالغ بر 3200 تن موکلین خود پس از انقضاء حدود 27 سال از زمان واگذاری این اراضی و مالکیت شرعی و قانونی آنان و پس از انقضای حدود 10 سال از فرمان مطاع رهبر معظم انقلاب از شخص رییس جمهور وقت و وزارتخانه های ذیربط و دستگاه ها و سازمان های مذکور انتظار و مطالبه جدی دارد. بیش از این در تحویل اراضی همتراز معوض و یا مسکن مناسب و جبران خسارت وارده به مالکین این اراضی تعلل و تاخیر ننمایند چرا که به حکم شرع مقدس اسلام «الناس مسلطون علی اموالهم» و «حرمه مال المومن کحرمه دمه» و قوانین و مقررات جاری کشور (ماده 22 قانون ثبت اسناد و املاک) مالکیت اشخاص معتبر و محترم شمرده شده و هیچکس حق محروم نمودن مالک از حقوق  شرعی و قانونی وی را ندارد و هر کس در هر مقام وموقعیتی در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری و نظر صریح شورای محترم نگهبان قانون اساسی مانع تراشی، سنگ اندازی، تاخیر و تعلل و اخلال یا مقاومت نماید در پیشگاه خلق و مالکین و در پیشگاه خدای متعال در دنیا و عقبی مسوول و پاسخگو بوده و باید از عهده خسارت و عواقب و تبعات آن نیز برآید.

شایان ذکر است حل و فصل مشکلات و موانع موجود در راستای رسیدن به حقوق مکتسبه مالکین جز وظایف ذاتی شرکت کاشانه و کارگروه بوده وپیگیری های مربوطه بر اساس قوانین و مقررات جاری و ساری برای رسیدن به حقوق حداکثری مالکین انجام می شود و در این راستا از سایر گروه هاو تشکل ها تقاضا می شود ضمن حفظ وحدت و اتحاد و یکپارچگی موضوع را بر اساس قوانین و مقررات حاکم؛ با در نظر گرفتن منافع حداکثری مالکین و نه منافع شخصی خود پیگیری نمایند وجهت رسیدن به منافع جمع از هر گونه وعده های اغوا کننده و اقدامات ساختار شکنانه و تضیع کننده حقوق مالکین جداً خودداری نمایند و در پایان به موکلین محترم شرکت کاشانه موکداً تاکید می شود شرکت کاشانه مسوولیت پرداخت هر گونه وجوه؛ ارایه اسناد و مدارک و ... به گروه های متفرقه و غیر مسٔول و غیرقانونی را نمی پذیرد. اخبار و اطلاعات موثق و لازم را صرفاً از کانال های شرکت کاشانه و کارگروه دریافت نمایید.

 

شرکت کاشانه تهران مهر سبز

تعداد بازديد : 8434
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 55
محمد سلیمانی
|
1397/07/21 - 14:14
1
21
با سلام و درود بر شرکت کاشانه خسته نباشید می خواستم تقاضا کنم اخبار و اطلاعات بیشتری را از طریق این سایت در اختیار موکلین و اعضاء شرکت قرار دهید. به این ترتیب جلوی گسترش شایعات و تحرکات ساختارشکنانه و اغوا کننده فرصت طلبان گرفته خواهد شد. بازهم سپاسگذارم.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/21 - 14:36
با سلام. پیشنهاد خوبی است . اطاعت امر.
مهراسبی
|
1397/07/21 - 22:33
2
7
عرض سلام وادب خدمت دوستان مخصوصاعزیزان و مسئولین شرکت کاشانه . خداقوت . خسته نباشید . ممنون و سپاس از زحمات شما . خواهشا برای اتحاد بیشتر بین همه اعضا و گروهها و عزیزان لطفا بیشتر محبتتان شامل حالمان بشود و اطلاعات بیشتری از طریق همین سایت ب ما برسانید . همین صحبتهای شما باعث دلگرمی و اتحاد بین اعضا میشود . سپاسگذارم .
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/23 - 10:06
سلام. شرکت کاشانه از شما سپاسگزار است.
قربانعلی کوهستانی
|
1397/07/21 - 23:34
1
10
بنام خدا. باعرض سلام وقدردانی از زحمات وخبرهای خوبتان'موکلین سالهاست منتظر حل و فصل مشکلات و موانع موجود در راستای رسیدن به حقوق خود هستند, ما همدل و یک زبان با شما هستیم و دعا میکنیم در رفع موانع و مشکلات.
علی شکرزاده
|
1397/07/22 - 17:43
1
11
عرض سلام وخسته نباشید به امید خدا منتظرخبرهای جدید وخوشحال کننده هستیم.
مجید.م
|
1397/07/23 - 05:30
1
9
جناب میرافضلی عزیز و سایر عزیزان شرکت کاشانه ضمن عرض خدا قوت و آرزوی بهروزی برای همه دوستان، معروض می دارد در مملکتی که دولتش از دستورات رهبری معظم انقلاب اسلامی استنکاف می کند و تعلل می نماید ظاهرا باید پناه برد بر دادگاههای بین المللی ظاهرا بد نیست شکایت نامه ای تنظیم و در دادگاه لاهه موضوع حق و حقوق اعضای مظلوم شرکت را پیگیری نماییم، به خدا که نمی دانم چرا دولت ما هنوز هم از این همه تعلل خجالت نمی کشد و حق الناس را به سرانجام مطلوب نمی رساند.
محمدرضا
|
1397/07/23 - 10:23
2
6
درود بر شما از اینکه در کانال متحدین ما را گول زده و چندین ماه با اون نجاری که الان خودش رو پنهون کرده و اون حافظ بی شخصیت الدنگ مارو به تصرف کردن زمین تشویقمون میکرد باید گفت خیلی آشغالید و پدرتون در میاریم تا باشه که بفهمین که گول زدن مردم چه عواقبی داره
پاسخ ها
هوشنگ
|
1397/07/23 - 10:57
ادرس این چالاکی رو دارم بیشتر اوقات نرسیده به زرتشت بساط پهن میکنه فکر کنم روبروی مغازه پدرزنشه اگر موافید بریم اونجا تاحسابی به حسابش برسیم اگر موافقید جمع بشیم
عبداله دارافرین
|
1397/07/23 - 10:46
1
18
با سلام. و تشکر از مسئولین و دست اندر کاران شرکت کاشانه.. شنیده ها حاکی از این است که به دلیل اینکه به هیچ عنوان مجوز ساخت برای زمینهای نوار شمالی نمی دهند . شرکت به دنبال معوض گرفتن است. خدا کند این معوض در جای خوبی باشد. و دیگر اینگه معوض به صورت تراکم نباشد اگر هم به صورت تراکمی بود طوری باشد که کسانی که پول زمین را لازم دارن سریع بتوانند بفروشند. دست انذر کاران کاشانه این موضوع را در نظر داشته باشند. که در استانه بازنشستگی و طوالانی شدن موضوع زمینها دیگرزمانی برای ما نمونده که دوباره درگیر یک پروژه مسئله دار دیگر بشویم. خداواند اجرتان بدهد. با ارزوی سلامتی وموفقیت روزافزون...
سید مجتبی حسینی
|
1397/07/23 - 11:04
0
16
با سلام. به نظر می‌رسد حل این معضل با توجه به گذشت سالهای مدید و عدم هرگونه اقدام مقتضی از سوی مقامات ذیربط، صرفا در صورتی حل خواهد شد که تبدیل به یک جریان رسانه‌ای و اجتماعی شود درست مانند مشکل سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری که تا وقتی جنجال به رسانه‌ها و فضای عمومی کشیده نشد اقدامی از طرف دولت انجام نشد و به محض این که موضوع تبدیل به یک جنجال رسانه‌ای و اجتماعی شد دولت و بانک مرکزی مجبور به دخالت و حل مشکل شدن. لذا باید به هر طریق ممکن این مشکل را نیز به عرصه رسانه‌ها و اجتماع برد و با برگزاری تجمعات متعدد و مداوم مقامات مسوول را وادار به ارایه راه حل نمود و در غیر اینصورت اطمینان داشته باشید که تا بیست سال دیگر نیز همین وضعیت ادامه خواهد داشت. برای پیشنهاد فوق راهکارهایی هم هست که علاوه بر برقراری تجمعات مختلف می‌توان با هزینه کرد مبالغی رسانه‌ها را در اختیار گرفت و در قالب رپرتاژ آگهی و همکاری با مدیران سایتها و خبرنگاران موضوع زمینها را به عرصه رسانه‌ها کشاند و ...
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/24 - 13:14
عالی است
مختار
|
1397/07/24 - 15:53
0
4
باسلام وعرض خسته نباشید.به تیم کاربلدکاشانه .که بازمثل همیشه اندیشمندانه کارهاراهرچندکه نمیگذارند/ولی اهسته وقانونی بپیش میبرد.ودورودبه کارگروه حقوقیتان. لازم بذکراست که این هیئت دولت ناکارامد.باان لیدرشان.بطورعادی تن به احقاق حقوق حقه مردم نمیدهند.بایستی رگ خوابی؟نقطه ضعفی؟وخلاصه بهروسیله شده شخص رییس جمهور - وزیرمسکن - شهرداری وشورای شهر.....وبلاخره هرارکانیکه بتوانددستوررهبرراعملی کند.بهرطریق ممکن تحت فشارویامتقاعدکرد.که انراعملی کند. شنیده بودم که اقای نوبخت میخواسته اقدامی کند.؟؟خوبست ازاین پتانسیلهااستفاده کرد.ودرحدبضاعت مالکین.اگردرخواستی هم داشتن که درنهایت بنفع مامیشد.عمل گردد.که بااین وضعیت جامعه کارازدست شیخ حسن هم دررفته.بهرحال ممنون ازدرایت اقای دکتروتیم صبورکاشانه.برقرارباشید.یاحق
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/28 - 14:35
از پیشنهادات ارزنده شما بزرگوار هم بسیار سپاسگزاریم.
علی شکرزاده
|
1397/07/24 - 17:18
0
2
سلام خدمت مسئولین شرکت کاشانه. لطفا بطورخلاصه وشسته بفرمایید الان درمرحله و وضعیتی قرار داریم. خواهشا منفعلانه رفتار نفرمایید و کمی واضحتر موضوع را به اطلاع اعضا برسانید. ممنون زحماتتان هستیم. خداقوت
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/28 - 14:40
سلام و عرض احترام. پاسخ کامل را در گروه تلگرامی به آدرس ذیل داده ایم. 
https://t.me/joinchat/EangxkF5cCmX2mMCWAmRIQ
افضلی
|
1397/07/24 - 22:47
0
0
با سلام لطفا آدرس تلگرام یا هر کانالی که مطالب مربوط به زمینها رو مینویسید اعلام کنید تا همه بتونن از اخبار جدید مطلع شوند. باتشکر
زهرا محمد صالحی
|
1397/07/27 - 11:33
0
3
با سلام وعرض ادب همگی دوستان وعزیزان شرکت کاشانه کمال تشکر را داریم ولی ای کاش تمام اغصا را جمع می کردین وحضورا این اطلاعات را می دادین اعضا باید همدیکر را ببینن وبا شرکت مشورت حضوری داشته باشند در فضای مجازی نتیحه مطلوب نخواهد شد من با آقای سید مجتبی حسینی موافقم باید همه اعضا هماهنک شویم ازشرکت کاشانه توقا داریم این هماهنگی را بین اعضا ایجاد کند واز همین سایت دعوت کند و مدیریت کند تا نتیحه دهد در غیر اینصورت این زمینها به نوه نتیحه های ما هم نمی رسد
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/28 - 14:38
سلام و عرض ادب به همراه همیشگی. فرمایش شما درست است. شرکت کاشانه تلاش بسیاری در این زمینه کرده است اما حرفهای دلالان و فرصت طلبان به کام مردم بیشتر خوش می آید. تا مردم خودشان به این نتیجه نرسند حرف اتحاد در حال حاضر غیرممکن است. اما ما همچنان برای این امر تلاش خود را خواهیم کرد.
قربانعلی کوهستانی
|
1397/07/29 - 02:29
0
2
باسلام ' مسئولین محترم تعاونی جهاد'شما بعداز سالها زحمت' بهترین خبر را به اطلاع اعضاء رساندید'که بنظر می اید 90 در صد کار به سرانجام رسیده است , در خبری که در بالا داده اید بالاترین مقام قانونی این مملکت بعد از رهبری معظم' شورای محترم نگهبان قانون اساسی است که به موضوع پرونده زمینهای تعاونی جهاد آراء مثبت داده و مثل روز روشن است که فقط 10 در صد از کار این پرونده باقی مانده است.
محمد
|
1397/07/29 - 08:16
0
4
سلام وقت به خیر 💛 از زحمات شرکت کاشانه بسیار سپاسگزاریم . اگر در سایت مطلب قراردهید از هر گروه و کانال تلگرام بهتر است . و اگر هفته ای یکبار در سایت مطلب قراردهید به قوت قلب مالکین بیشتر کمک میکند . و مالکین از گزند فرصت طلبی افراد و گروه های دیگر در امان میمانند .
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/30 - 10:07
سلام. تمام تلاشمان را خواهیم کرد. اطاعت امر. 
سید محمود جعفری
|
1397/08/09 - 13:13
اطلاع رسانی از طریق همین سایت ضمن تجمیع بیش از پیش مالکین ، از پراکندگی موکلین ، شایعه پراکنی و سوء استفاده برخی سودجویان تلگرام و ... ممانعت خواهد نمود .
مظلومی
|
1397/07/29 - 13:14
0
7
آخوندی از وزارت راه و شهرسازی رفت! صلوات!! دولت اقای محمد اسلامی را به عنوان جایگزین ایشان پیشنهاد کرده. اگر ایشان رای بیاورند، حداقل دو ماهی طول می کشد تا از دست تبریک گویندگان و چاپلوسان خلاص بشه و بفهمد چه ویرانه ای را تحویل گرفته. امیدوارم شرکت کاشانه برای شناساندن مشکل زمین های هشت هزار مالکین مراداباد و سوهانک خودش را آماده کند تا انشاءالله کار تفکیک قانونی را سازمان ملی زمین و مسکن انجام دهد و شهرداری هم بهانه ای برای ندادن مجوز ساخت مسکن نداشته باشد.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/07/30 - 10:08
سلام. تشکر از پیشنهاد سازنده تان.
مهران رضایی
|
1397/07/30 - 12:16
0
5
با سلام درسته آخوندی متکبر و بی درد رفت . اما این آقای اسلامی که امد را از نزدیک میشناسم و بارها با ایشان جلسه داشتم . اگر مجبور نباشد و کاری به نفعش نباشد عمرا دنبال کند . یک اصفهانی وزه که انقدر مار خرده که افعی شده . دلتان را خوش نکنید . این ادمها از خود اختیاری ندارند و اصلا دردی ندارند . درد ما را نمی فهمند . این را بدانید هر چه زمان میگذرد فاصله مسئولان با مردم کمتر میشود .اول انقلاب را با حالا مقایسه کنید . خوب است که خودتان شاهدید که چگونه رای غیر قانونی صادر و اجرا میکنند .دانشگاه ازاد با چه قانونی بخشی از زمینها را اشغال کرد ؟ کسی بهش اعتراضی کرد ؟ این همه ساخت و ساز غیر مجاز در تهران وجود دارد کسی متعرض انها شده است . اب و برق و گاز و تلفن هم داده اند . تو محله خود ما حدود چند صد خانه 2و3 طبقه غیر مجاز ساخته شده که احدی کوچکترین تعرضی به انها نمیکند . دلتان را به اقدامات قانونی خوش کردهاید . خوش باشید انشاءالله . از دست این مقامات باید به خدا و امام زمان پناه ببریم . به امام رضا ع پناه ببریم شاید از ایشان کاری ساخته باشد . چون انطور که معلوم است خود شما هم همتی برای اقدام موثر ندارید . باشید تا صبح دولتتان بتابد . والسلام
قرباتی
|
1397/08/02 - 09:02
0
1
با عرض سلام وتشکر بابت زحمات شما در اینجا سوالی که برای من مطرح هست این است که اگر قرار است بجایی این زمینها به ما زمین هم تراز یا خانه ویا مبلغی پرداخت شود چقدر زمان میبرد: ایا27سال دیگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهران رضایی
|
1397/08/03 - 09:38
1
10
با سلام پیشنهاد : اگر مهندس اسلامی رای بیاورد که به احتمال زیاد خواهد اورد , باید بلافاصله قبل از اینکه مهر حکمش خشک شود تجمعی را در جلوی وزارت برنامه ریزی کنید .ملاقات با معاون و نماینده و غیره بی فایده است . اگر تجمع کنید با شناختی که از ایشان دارم میشود نتیجه ای گرفت اگر وقت بگذرد و سوار کار شود .امکان ندارد بتوانید از او امتیازی بگیرید . با وعده و وعید هم نباید کنار روید باید یک تجمع و یک نتیجه مطلوب مد نظر باشد . یک حسنی هم که دارد این است که ببینید این وزیر تازه همتی برای حل مشکل دارد یا نه . همانطور که گفتم بنده با ایشان اشنایی دارم جلسات زیادی با ایشان داشته ام . وقت اقدام بلافاصله پس از ورود به وزارتخانه است .یک ماه بعد پایش را چنان محکم میکند که با توپ هم نمیتوان تکانش داد . از ما گفتن . والسلام
پاسخ ها
محمد
|
1397/08/05 - 08:58
باسلام . من هم با شما موافقم . باید زود تر از اینکه ایشان سرشان در داخل وزارت خانه شلوغ شود و قبل از اینکه گرفتار مسائل دیگر شوند ، با ایشان اتمام حجت کنیم و ازشان قول بگیریم . قول محکم و مستند .
همتي
|
1397/08/06 - 09:28
0
5
سلام.با عرض خسته نباشيد به همه افرادي كه به نوعي پيگير حل مشكل هستند واز اعضا محترم وهئت مديره بزرگوار درخواست ميكنم به دنبال اين باشند كه از تونمنديهاي يكديگر براي رسيدن به هدف بهره بگيرند وشركت هم با تشكيل يك جلسه عمومي در يك سالن و دعوت از مسئولان مربوطه نشستي داشته باشند
محمد رضا محمد کریمی
|
1397/08/06 - 20:01
0
7
با سلام شرکت کاشانه از رسانه ای کردن مسئله زمین ها را در شبکه های اجتماعی در همین صفحه موافقت می کند ولی حاضر نشد از شروع کمپین "دفاع مردم از مردم" خبری درج کند. اولین کلیپ که بنده ساختم در آن کاغذی روی یک توپ چسبانده بودم که به سلب مالکیت از 8000 مالک زمین در مراداباد توسط دولت اشاره کردم (در حالیکه در مراداباد 5500 مالکین هستیم و 2500 در سوهانک) که آن را شوت می زنیم هوا. و اسم این کمپین را گذاشتم "دفاع مردم از مرد". این کلیپ را در کانال تلگرام زمین ها گذاشتم و یک نفر دیگر آن را در اینستاگرام گذاشت به آدرس 618kh. اگر کسی بتواند از شخصیت هنری یا ورزشی یا فرهنگی بخواهد این کار را برای حمایت از مالکین انجام دهد، آنوقت است که مشکل ما رسانه ای می شود و مسئولین مجبور می شوند یه قدمی برای حل این معضل بردارند. انتشار این خبر حداقل کاری است که شرکت کاشانه می تواند انجام دهد.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/08/09 - 10:02
سلام. هیات مدیره شرکت کاشانه، حاضر به ملاقات با شما بزرگوار است.
محمد
|
1397/08/10 - 08:14
سلام . پیشنهاد شما بسیار جالب و مفید هست . اینجانب مشتاقانه میخواهم شما را ملاقات کنم . لطفا بفرمائید که چگونه کلیه مالکین و اعضای شرکت کاشانه میتوانیم با شما صحبت کنیم ؟
محمد
|
1397/08/10 - 08:14
سلام . پیشنهاد شما بسیار جالب و مفید هست . اینجانب مشتاقانه میخواهم شما را ملاقات کنم . لطفا بفرمائید که چگونه کلیه مالکین و اعضای شرکت کاشانه میتوانیم با شما صحبت کنیم ؟
محمد کریمی
|
1397/08/18 - 13:15
دوستان بجای اینکه اینجا فقط پیام بگذارند و از همدیگر تمجید کنند خودشان هم کمی زحمت بکشند و این نوع کلیپ را درست کنند و در رسانه ها انتشار دهند. اگر شخصیت هائیکه در شبکه های اجتماعی فعال هستند مانند پرویز پرشتویی و غیره قبول کنند در این کمپین "حمایت مردم از مرد»" شرکت کنند، بعد از آنکه پیام "سلب مالکیت مالکین زمینهای مراداباد توسط دولت" را روی توپ نشان دادید خود آن شخصیت را نشان دهند قبل از شوت زدن.
قربانعلی کوهستانی
|
1397/08/07 - 08:45
0
0
باسلام و احترام ' اینجانب با پیشنهاد اقای همتی موافق هستم.کوهستانی
سید محمود جعفری
|
1397/08/09 - 13:17
0
2
با سلام و خدا قوت ، ضمن تشکر از تلاش های بی شائبه کار گروه و شرکت کاشانه ، امیواریم در آینده نیزدیک شاهد خبرهای خوب باشیم و به حق و حقوق 25 ساله خود برسیم .
علی شکرزاده
|
1397/08/09 - 16:06
0
6
سلام بنده دوستانی دارم که به نهادرهبری نزدیک هستند و یا رفت وآمد دارند. اگر احساس میشه که این عزیزان بتوانند کاری پیش ببرند بنده با این دوستان موضوع را درمیان بگذارم واگر نامه ای هم باشه به دست مقام رهبری برسونیم.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/08/13 - 15:52
با سلام. جهت همکاری می توانید با دفتر کاشانه تماس بگیرید.
خوانساری
|
1397/08/22 - 06:27
سلام عزیز دلم کسی گوش به حرف رهبر نمیده اون بنده خدا چند بار با صراحت به دولتها گفته یا معادلش زمین به ما یدن یا معادل ان وجه به قیمت روز . اینها گوششان بدهکار نیست.
محمد رضا محمد کریمی
|
1397/08/18 - 13:04
0
5
با سلام، جدیدآ شهرداری تهران فرمول های جدیدی که بر پایه همان طرح قدیمی باغ شهر ما (که قبلآ نپذیرفتند) را با عنوان "نحوه حفظ باغات باقیمانده در شهر و جلوگیری از بهره برداری پرخطر از آنها"را با لایحه "خانه باغ به جای برج باغ" تدوین کرده (که خبر آن در صقحه اول روزنامه دنیای اقتصاد در تاریخ 15 آبان درج گردید). امیدوارم هیئت مدیره شرکت کاشانه این را پیگیری کنند تا این لایحه به نفع مالکین زمین های مراداباد و سوهانک تمام شود. منتظر خبر های خوب از شما هستیم.
حمید رضا صادقی و مریم کوشش
|
1397/08/18 - 21:30
0
0
سلام و عرض ادب و خدا قوت جانانه به دست اندرکاران و مدیران و وکلا شرکت کاشانه سبز و تمامی اعضا . ضمن تشکر و خسته نباشید بنده حقیر بعنوان یکی از اعضا بعد از سالها آرزو داشتم که تمامی اعضا با تلاش و پشتکاری که شرکت محترم کاشانه نسبت به حل و پیگیری زمینها بعنوان موکل انجام دهند . و چا دارد به این عزیزان گفت خداقوت و دست مریضا که در احادیث نقل شده که عبادت به جز خدمت خلق نیست دقیقا مستاق همین است و الحق که شرکت کاشانه و تمامی همکاران در کنار تمامی اعضا پیگیر محقق شدن حقوق حقه تمامی اعضا می باشند . امید داریم در سایه حضرت ولی عصر (عج) تا به نتیجه رسیدن و دست یافتن به حقوق تضییع شده اعضا طی این سالها نسبت به رفع این مشکلات اقدام عاجل صورت پذیرد و هر چه سریعتر شاهد خبر خوبی از شرکت کاشانه باشیم که مزید بر احترام و تشکر می باشد . با تشکر و تجدید احترام صادقی و کوشش
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1397/08/21 - 10:09
با سلام و احترام. هیات مدیره شرکت کاشانه نیز از شما و خانواده محترم کمال تشکر را دارند.
سلیمانپور
|
1397/08/19 - 14:30
0
1
با سلام خدمت اعضای محترم شرکت کاشانه وهمدردان عزیر وآرزوی تندرستی برای همه. هرچند مدت یکبار از دفترخانه 98 تهران SMS دعوت به تشکیل پرونده و در یافت سند قطعی به من ارسال می شود لطفا اگر تجربه یا اقذامی در ارتباط با موضوع فوق دارید ممنون میشوم که اطلاع رسانی کنید.
زهرا محمد صالحی
|
1397/08/20 - 15:36
1
4
با سلام دوستام امروز تو یک سایتی دیدم که نوشته بودن زمینهای 300متری را فروحتن به مبلع 654میلیون تومان و150متری را به مبلع 345 میلیون تومان مخام برونم واقعیت دارد ؟
سلمان زاده
|
1397/08/21 - 14:10
0
1
با سلام، ظاهرآ دو نامزد نهایی برای تصدی شهرداری تهران عباس آخوندی و معاونش پیروز حناچی هستند. بنده اگر یک رای داشتم در این خصوص که انتخاب بین بد و بدتر است به حناچی رای می دهم. بالاخره آخوندی که وزیر بود کاری برای ما انجام نداد. انشاءالله به خواسته خداوند متعال حناچی کاری کند. دوستانی که موافق هستند آخوندی به حقوق مالکین احترام نخواهد گذاشت زنگ بزنند به شورای شهر تهران و نظرات خود را به اعضای شورای شهر انتقال بدهند. شماره تلفن شورای شهر تهران: 55811970 55811972 55811973 55811974 55811975
مقدم
|
1397/08/21 - 16:45
2
6
با سلام بنا به گفته ی محمد سعید ایزدی دبیر شورای عالی شهر سازی و معماری ایران با دادن 500 هکتار از اراضی اصفجان پردیس تهران مشکل تعاونی شهرک زیتون وتعاونی شمال شمال شرق تهران حل خواهد شد خبر فوق در پایگاه خبری وزارت مسکن به تاریخ 18/8/1397 اعلام شده است
الهیاری
|
1397/08/22 - 12:57
0
6
بالاخره از شر اخوندی راحت شدیم. امیدوارم آقای حناچی به عنوان شهردار جدید تهران سیاست متفاوتی را در پیش بگیرد و با دادن مجوز ساخت مسکن مشکل مالکین زمین های مراداباد و سوهانک را حل کند.
خوانساری
|
1397/08/23 - 07:05
0
11
سلام حناچی چند سال پیش روی پرونده زمینها کار میکرد شاید الان بشه باش وارد مذاکره شد.
همتی
|
1397/08/25 - 23:01
0
14
سلام.از مسئولان محترم شرکت در خواست میکنم از طریق این سایت اطلاع رسانی کنید تا افراد ذینفع با برنامه ریزی شما در جلوی درب علوم تحقیقات که بخشی از زمینهای ما تصرف کرده جمع شوند واز این طریق با رسانه ای کردن موضوع جامعه را آگاه سازیم واین استارت خوبی است برای درگیر کردن دولت در رسیدگی به کار ما
احمد سادات مهریزی
|
1397/09/03 - 00:18
1
12
با سلام جناب آقای میر افضلی برای سند تک برگی مراد اباد اقدام کنیم؟
ایمانی
|
1397/09/04 - 14:01
0
12
سلام بدون حاشیه و شفاف ؛ النهایه نتیجه چی شده ، زمین های مراد اباد تعیین تکلیفش در چه وضعیتیه؟؟؟؟ من اخیرا مدارک و به اداره ثبت کن ناحیه 5 تحویل دادم
فرخ پیرملایی
|
1397/09/10 - 16:05
1
3
سلام با عرض خسته نباشید لطفاً لینک گروه تلگرامی را قرار بدین تا بتوانیم عضو شویم. ممنون از زحمات شما
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
شرکت کاشانه تهران مهر سبز
 
   رهينکوش  
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون