جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 1395/11/30 - 09:26
نشست مشترک بین اعضای کارگروه و هیات مدیره شرکت کاشانه با فعالان گروه های اراضی مراد آباد و سوهانک

به نام خدا

صورتجلسه کارگروه تشکل های اراضی شمال شهر تهران


زمان و مکان جلسه:

در روز پنج شنبه مورخ ۲۸/۱۱/۹۵ راس ساعت ۸:۳۰ نشست مشترکی بین اعضای محترم هیات مدیره شرکت کاشانه، فعالان دو گروه تلگرامی سرکار خانم دکتر قزوینیان و سرکار خانم کارگر(دو گروه معروف مراد آباد و سوهانک) و کارگروه منتخب تعاونی ها در نماز خانه شرکت محترم کاشانه

 

موضوع جلسه: 

تشریک مساعی، ایجاد وحدت رویه و بررسی اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی برای اقدامات و پیگیری های آینده

 

مدعوین:
سرکار خانم ها: قزوینیان، کارگر و آقایان؛ نیک، مولایی، پیری، زوکایی، شیبانی، اله دادی، میرافضلی، قلیچ خانی، محمدی، بخشنده و کرمی راد.


غایبین جلسه:

خانم ها نورمحمدی و حیاتی و آقایان: هاتفی ،قاسمی و محمدیون و سلیمی.

 

موضوعات مطروحه:

ابتدا دبیر کارگروه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان محترم و تشکر از شرکت کاشانه جهت میزبانی جلسه علت یا علل دعوت عزیزان و تشکیل اولین نشست مشترک را بصورت کامل بیان و گوشه ای از اقدامات و پیگیری های اداری انجام شده از گذشته تا کنون و نتیجه مذاکرات مختلف با لابی های مدعی حل مشکل اراضی فوق را بطور خلاصه بیان نمود سپس به هر یک از عزیزان فرصتی داده شد تا دیدگاه ها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را نسبت به موضوعات و عملکرد کارگروه و سایر گروه ها بیان نمایند، که بطور خلاصه:
۱-با توجه به سوابق و پیگیری های مکرر؛ دستور مقام معظم رهبری در خصوص اراضی شمال، شمالغرب و شمال شرق قابل تعدیل و یا تغییر نیست.
۲- در کنار پیگیری اخذ مجوز ساخت از هر طریق ممکن و نیز ارزش مکانی متفاوت اراضی واگذار شده در نقاط مختلف مناطق ذکر شده به دنبال شناسایی لکه های مسکونی همجوار جهت معوض و معرفی آنها برای بررسی و برنامه ریزی به وزارت مسکن، دفتر مقام معظم رهبری و سایر دستگاه های تصمیم گیر....
۳-با توجه به شناسایی افراد فعال و مشارکت کننده در هر دو گروه، ایشان را بر سر یکی از زمینها جمع کنیم و برای افراد حاضر و شناسایی شده فکری بکنیم.
۴-نظر به شکایت خانم حیاتی از طریق تهیه وکیل برای روز دادگاه نهایت همکاری با ایشان صورت گیرد و در صورت لزوم همچنان از وکیل خبره شرکت محترم کاشانه آقای اولاد کمک گرفته شود.
۵- با افراد مخالف در سازمان ها و ارگان های مختلف مجددا" وارد مذاکره شویم.
۶-مانع اجرای طرح های  تصرف، درختکاری و ... شویم.
۷-اخلاق باخت را داشته باشیم و اگر به نتیجه نرسیدیم بتوانیم آن را تحمل کنیم.
۸-مذاکره با لابی ها را با هوشمندی ادامه دهیم.
۹- با حضور اکثریتی، تجمع گسترده بر روی زمین ها و سازمان های مسئول را داشته باشیم.
۱۰-پیشنهادات جدید برای معوض ها را جهت اثبات صحت و سقم آن مجدانه تا قبل از ابلاغ آنها توسط دولت، پیگیری نماییم.
۱۱-ماده ۴۶-۵۴ یا دستورالعمل اجرای ماده ۳۳ قانون حفاظت از جنگلها و مراتع مصوب سال ۹۴ هیات دولت پیگیری شود.
۱۲-تصرف های اندک بر روی زمین ها به شکل نمادین (چهار دیواری) و شناسایی عکس العمل های مقامات مسئول انجام شود.
۱۳-تشکیل یک گروه تلگرامی واحد و تجمیع گروه های مختلف در آن با مدیریت گروه های ادغام شده.
۱۴-جلوگیری از حرکت تفرقه افکنان و تلاش در جهت تمکین اعضاء از تصمیمات جمعی.
۱۵-برای توسعه پیگیری ها در کارگروه و سرعت بخشیدن به آنها زیر کمیته های متعدد برای پروژه های مختلف تشکیل و از افراد فعال و توانمند داوطلب استفاده گردد.

 


مصوبات:

الف) جلسه با مسئولین وزارت مسکن در اسرع وقت به جد پیگیری گردد .
ب) برای اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت سال آینده با هماهنگی و مشارکت گسترده مالکین یک گردهمایی قوی و طولانی تدارک دیده شود.
ج)با توجه به توان و تخصص آقای بخشنده و ایجاد وحدت رویه یک گروه تلگرامی واحد با مدیریت سرگروه ها تشکیل و با مرام نامه مشخص که به اطلاع عموم خواهد رسید، افراد کلیه گروه ها به آن منتقل شوند و از گسترش گروه ها متفرقه جلوگیری گردد و تنها گروه رسمی برای اطلاع رسانی مردم معرفی گردد.
د ) در اسرع وقت افراد فعال و داوطلب شناسایی و زیر کمیته های کارگروه تعاونی ها تشکیل و فعالیتها گسترش یابد.
و) جناب آقای اولاد وکیل محترم شرکت کاشانه تهران مهرسبز در ساعت 9 صبح مورخ 96/1/27 در محل شعبه 53 مجتمع قضایی کارکنان دولت جهت ارائه لایحه و دفاع در خصوص رفع ابطال اراضی 22 هکتاری مراد آباد همکاری و مساعدت لازم را بعمل آورند لذا بر این اساس اقدامات و هماهنگیهای  لازم را شرکت کاشانه معمول خواهد نمود.


جلسه راس ساعت ۱۲/۳۰ پایان یافت.

تعداد بازديد : 7373
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 43
وحید
|
1395/11/30 - 14:18
0
25
آدرس تلگرام و یاشماره تلفن مربوطه رو لطفاً اعلام کنید . با تجمع خیلی شدید بیشتر موافقیم.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/11/30 - 19:04
https://telegram.me/joinchat/BPoDyEF5cCk9KpdaE-r0qw
ali
|
1395/12/01 - 08:36
2
16
harf dige base sohbat dige base faghat tajamo tajamo tajamo
محمد
|
1395/12/01 - 09:11
0
7
با سلام و تشكر از اقدام صورت گرفته براي اشتي ملي و در خواست نشست دوستان پيگير با اقايان مجلسي با توجه به استيضاي اخوندي اي وزير بي لياقت .......
زهرا محمد صالحی
|
1395/12/03 - 07:44
0
13
فقط تجمع کنیم هر چه زودتر
پاسخ ها
زهرا مخمد صالحی
|
1396/01/19 - 23:38
تجمغ تچمغ تجمغ
عزیز درویشی
|
1395/12/03 - 14:50
1
5
با سلام بهترین و کارآمدترین روش جهت همسو و همدل نمودن اعضاء اجرای بند 13 در تصمیمات گرفته شده است که همان ایجاد کانال تلگرام در بین اعضاءلطفا هرچه سریعتر این جریان راه اندازی شود ممنونم از پیگیری ها و دلگرمی که به بچه ها می دهید.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/12/04 - 12:57
با سلام. این کانال فعلا با سه سرگروه از گروه های مراد آباد (خانم قزوینیان) - گروه سوهانک (آقای ذکایی و یا خانم کارگر) - گروه سوهانک و مرادآباد یا همان شرکت کاشانه (آقای بخشنده) تشکیل خواهد شد. موفق باشید.
کاظمی
|
1395/12/03 - 20:05
0
19
حق گرفتنی است نه دادنی ! امام علی(علیه السلام) در بخشی از خطبه29 نهج البلاغه به یک اصل بسیار مهم در زندگى انسان ها اشاره کرده، مى فرماید: «افراد ضعیف و ناتوان، هرگز نمى توانند ستم را از خود دور کنند و حق جز با تلاش و کوشش به دست نمى آید» (لاَیَمْنَعُ الضَّیْمَ الذَّلِیلُ! وَ لاَیُدْرَکُ الْحَقُّ إِلاّ بِالْجِدِّ.) از جمله «لایُدْرَکَ الْحَقُّ إلاّ بالْجِدِّ» به خوبى استفاده مى شود که حقّ گرفتنى است، نه دادنى.. اینجاست که امام(علیه السلام) به همه ستمدیدگان و محرومان و مستضعفان جهان درس مى دهد که متحد شوند و به پاخیزند و با تلاش و کوشش حقِّ خود را از زورمندان بگیرند و در این راه به یقین پیروز مى شوند چرا که غاصبان حتّى براى حفظ موقعیت خود حاضر به ایثار نیستند، در حالى که مستضعفان و ستمدیدگان هر بهایى را براى احقاق حقّ خویش مى پردازند. درست است که در دنیاى امروز شعارهایى در زمینه حقوق بشر و بازگرداندن حقّ محرومان به آنها داده مى شود، ولى تجربه نشان داده که این شعارها دامى است براى همان قشر محروم و مستضعف و فریب و نیرنگى است براى اغفال آنها و در نتیجه غصب حقوق آنان. بنابراین، این اصل که «حقّ را باید گرفت» هم در گذشته صادق بوده و هم امروز و هم فردا و فرداها. ضمن تقدیر و تشکر از اعضای محترم و پرتلاش شرکت کاشانه خواهشمند است در اسرع وقت برنامه تجمع که به دلیل سفر هیئت محترم دولت لغو گردید مجددا برقرار شود، چون در پایان این دولت هستیم و جهت تسریع در امور بسیار کارگشاست...
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/12/04 - 13:04
با سلام و تشکر. برنامه تجمع اینبار با بقیه تجمع ها فرق خواهد کرد. اینبار از تفکرات و ایده های جدیدی استفاده خواهیم کرد و هر گروهی وظایفی خواهد داشت. همه افراد دسته بندی خواهند شد و در امورات با کارگروه مشارکت خواهند نمود. برای هدف برنامه ریزی دقیق ارایه خواهیم نمود. حضور حداکثری مردم بسیار در تعیین سرنوشت این اراضی بسیار بسیار موثر خواهد بود. ضمنا مجوزهای لازم برای تجمع نیز اخذ خواهد شد.
مستاجر بدبخت
|
1395/12/09 - 16:56
0
6
با سلام و خسته نباشید شنیده ها حاکی است که شرکت کاشانه عزیز از معوض زمین ها جلوگیری می نماید بدلیل اینکه گروهی که می خواهند این کار را بکنند مستقیما درخواست معوض با اعضا را دارند که هیات مدیره عزیز سرشان بی کلاه خواهند ماند ولی آیا خدا را خوش می آید بعد از این 21 سال این کارها صورت بگیرد آقا از خدا بترسید بخدا پیر شدیم رنگ خانه داشتن را ندیدیم ما که حلال نمی کنیم خسته خسته خسته و از زندگی سیر شدیم آقا یکدفعه خلاص معوض کنید اگر 14 معصوم را می شناسید اگر یک روز بلایی سر خانواده تان آمد مال همین سیاه کاری هاست از خدا بترسید.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/12/11 - 08:33
با سلام و احترام. این شایعات از گروهی که به دنبال منافع شخصی مالی هستند بیرون می آید و برای رسیدن به هدفشان از هیچ توهین و افترا و دروغی پرهیز نمی کنند و یک قطره از خون مسلمانی در رگهایشان جاری نیست. ما از مردم فهیم درخواست داریم تا به شایعات برخی از شیطان صفتان که از آیات قرآن برای اهداف شومشان استفاده می کنند گوش فرا ندهند. راه اینان جز تباهی چیز دیگری نخواهد بود. 
به زودی کاشانه در خصوص اینگونه افراد اقدامات قانونی انجام خواهد داد تا بیش از این به اتحادی که در حال شکل گرفتن است و مردم به این انسجام امیدوار شده اند آسیبی نرسد.
هر گونه توافقی ، در مجمعی که برای آن برگزار خواهد شد به رای عموم مردم گذاشته خواهد شد و جای هیچگونه ناراحتی نیست.
شرکت کاشانه منافع حداکثری مالکان و اعضای خود را در نظر خواهد گرفت. موفق باشید.
مرتضوی
|
1395/12/11 - 08:48
خانم یا اقای مستاجر » بدبختی شما از بی ادبی شماست این چه طرز حرف زدن است اگر بدبختی برای اینه که نفرینت به خودت داره بر میگرده شخصیتت رو درست کن تا خدا به حرفات گوش بده
ارمين
|
1395/12/16 - 09:42
اقا يا خانم مرتضوي،تو اگه حرف نزني نميگن لالي ،پس دهنت رو ببند
نجفی
|
1395/12/11 - 08:44
4
4
سلام به هیات مدیره محترم شرکت کاشانه- من هم با شما موافقم که با گروهای خاطی برخورد قانونی بشود من از نزدیک شاهدزحمات شما هستم و بارها بنده به شرکت آمده ام و در نهایت ادب حرمت منه بازنشسته را نگه داشتید و خداازشماعزیزان راضی باشد پیوستن همه گروهها به شرکت کاشانه که تجربیات زیادی دارد کاری بس پسندیده است و از خانم قزوینیان که زنی آینده نگر و خوش فکر است کمال تشکر را میکنم که مفهوم اتحاد را درک کردند و با کاشانه دست دوستی دادند ودشمنی را کنار گذاشتند صبر پیشه میکنیم که خدا باماست
MN
|
1395/12/11 - 10:37
2
1
سلام دارم خدمت همه کسانیکه زحمت میکشند من تو اکثر گروههای تلگرامی هستم و موضوعات زمینها رو پیگیری میکنم موضوعات مطرح شده از گروهها به دوبخش قابل بررسی است یکی اینکه یک موضوع اتحاد و هم اندیشی برای برون رفت از این بحران هست که اتفاق بسیار خوبیست و 99 درصد مردم از این اتفاق خرسندند که تبریک میگویم دوم اینکه 1 در صد مردم از گروه که 99 درصد را ویروسی میدانستند و خودشان را از ویروس جدا کردند که این گروه عملا ناتوان و تیرشان به سنگ خورده است و الان هم که دارد نفس میکشد به دلیل اینست که با توسل به دروغ پردازی و منحرف کردن اذهان به کارهای بسیار بسیار زشتی روی آوردهاند از جمله اینکه میگویند دفترخانه به مشکل برخورده است اگر کارشان قانونی بوده پس چرا به مشکل برخورده اند واقعا هر انسان عاقل و فهیمی میفهمد که اینها یک مشت افراد اراجیف گویی و از خدا بیخری هستند که به مرگ فرزندان برادران و خواهران دینی خودشان راضی هستند که اینها واقعا خطرناکترین افراد هستند که رحم به هیچکس نمیکنند چه برسد حالا پول بی زبان مردم را هم بخواهند بگیرند گرچه یه تعداد زن بیکار خانه نشین فقط حمایتشان میکنند و حتی برخی از انها ایران یا در تهران نیستند و فقط بخاطراینکه کارشان راه بیوفتد شروع به تشویق و تحریک سرگروههای نادانشان میکنند طرف میگوید من بخواهم به تهران بروم 500 هزا تومان خرجم باشد البته اگر خارج از ایران باشد باید حداقل 5 میلیون خرج کنم پس صدهزارتومان میدهم و انها را به جلو میاندازم و با موبایلم انها را هم تحریک به هرگونه کار خطرناک از جمله اختلافات و در نهایت همه رابه جان هم میندازدچون صدهزارتومان پول داده است و تا برای ان صدهزاتومان خون نریزد دست از خرابکاری برنخواهدبرداشت از شرکت کاشانه سبز خواهش دارم که اگراینگونه افراد باعث برهم زدن اتحاد میشوند ویا باعث میشوندکه کارها گره بخورد از هرگونه اقدام قضایی دریغ نکند و به شخصه برای کوتاه کردن این دوستان مبلغی قابل توجه کمک خواهم کردچون بنده سرونوشت زمین گرانقدر خودم را به این بی مایگان نخواهم فروخت مچکر هستم که به عرائض بنده گوش دادید حق یار شما باد
مهین احمدی
|
1395/12/11 - 11:02
2
1
لطفا به این راشدالبغدادی خلیفه خودخوانده مراداباد بگویید دیگر حنایت رنگی نداره و قول ساخت وساز دروغینی که تا پایان سال 95 با دار و دسته ت به ما دادی و پوچ شد و از ما پول گرفتی فقط سرکار گذاشتن این مردم بود به اندازه کافی از دفتر خانه جیبت پر پول شد و دیگر دست از این مردم بردا ر و کینه های شخصیت را با سرونوشت مردم تلافی نکن همه ما را هالو فرض کردی و حالا وقتی دیدی نیتوانی پول از مردم بکنی بی لیاقتی خودتان با پیدا کردن یک مقصر می خواهید توجیه کنید به زودی به حسابت خواهیم رسید
صابر
|
1395/12/11 - 11:11
1
3
با سلام بنده از موكلين كاشانه هستم و شديدآ از عملكرد شركت به خاطر عدم اطلاع رساني از گزارش و سياه نمايي اقاي ساولانيان وموضوع برگشت دادن بخشي از پولهايي كه براي نقشه وتفكيك وتوقف افراز وساخت و ساز وغيره لطفا توضيح دهيد
پاسخ ها
میرابی
|
1395/12/11 - 11:17
از خانم قزوینیان خوشم اومد که پول رو به این راشدالبغدادی نداد وگرنه الان دم عید بود همه رو هاپولی میکرد خرج داره بنده خدا
كاشانه
|
1395/12/11 - 13:20
با سلام جناب /سركار صابر لطفا مشخصاتتان را كامل بنويسيد لازم به ياد آوري است قبلا در خصوص ساوالانيان اطلاع رساني كامل انجام شده و متاسفانه بعضي از مالكين به حرف ما گوش ندادند و مسير را خودشان انتخاب كردند ( خود كرده را تدبير نيست) ولي خوشحاليم كه موكلين متوجه موضوع شده اند و از طرفي سياه نمايي و فرافكني جزء فنون كاري ايشان است كه كارش رو اصول وقواعد نيست و فقط و فقط دنبال اهداف كوتا ه مدت ( كه چگونه وبا جه حيله ونيرنگ پول ) بگيره است وسه الي چهار دشمن درست كرده كه از جمله حكومت ، دولت ، كارگروه ، كاشانه واخيرا خانم قزوينيان هرجا شكست خورد بياندازه گردن اينها وبراي اين هم يك شاهد قدر قدرت وفرصت طلب دارد ( نجاري ) منتظر تاييدش است كه مثل معروف است ( به روباه .....) كه اگر با كمي دقت اينهارا كنار هم قرارد دهيد جوابتان را مي گيريد وكاشانه را مقصر نمي بينيد وكاشانه وارد بازي كثيف پول و نقشه ساخت ساز با آن روشي كه ا يشان ترسيم كردند وارد نميشود
سهرابی
|
1395/12/11 - 12:59
0
3
ما تنها چیزی که می دانیم این است که ازتمام املاک دولتی دراختیار وزارت مسکن ووزارت جهادوشهرداری وغیرو از متر به متردفتر رهبری مطلع بوده وهست وهرگاه با کوچکترین روزنه ای روبو شدیم مثل زمان احمدی نژاد که گفت مجوز ویلا سازی بدهید که با فرمایشات مقام معظم رهبری که سایت کاشانه (سخنان رهبری فرصت است یاتهدید)دراین سایت گذاشتند دیدیم هیچ فرصتی نبود درهرصورت خرج شهرداری سنگینه ازواگذاری املاک رادیدیم که البته معمارنیوز دروغ میگفت اره فکرکنم دروغ گفت بی خودی یاشارسلطانی مجازات نمیشه بقول قدیمی ها که میگفتند وقتی کاسه چینی ها بروند ته اب کاسه چوبی ها روی اب عرض اندام میکنندفقط باید سعی کنیم بااتحاد ازدست درازی جلوگیری کنیم تاببینیم امپراتوری شهرداری به کجا می انجامد
اصغری نیا
|
1395/12/11 - 13:27
2
4
به کاشانه و کار گروه و فعالان محترم اطلاع بدهم که ساولانیان به دلیل ناتوان بودن در انجام کار ساخت و ساز و قولهای داده شده از سوی ایشان در حال اختلاف و شکاف بین گروهها هست و هم اکنون با ارسال پیامهایی به پی وی اشخاص در حال شیطنت و لابی میباشد خواهشمندم که هوشیار باشید و با یک تجمع در مسجدی که قرار است نشست داشته باشند برپا کنیم تا ریشه اینها را از بیخ بکنیم با تشکر
پاسخ ها
تربتیانی
|
1395/12/11 - 13:47
کاملا موافق هستم به قول دوستمان که بالا گفته باید ریشه این عناصر فاسد که با زندگی مردم به خاطر منافع شخصیشان بازی میکنند از بیخ بکنیم بهتر است در محل تجمع اینها با مامور برویم تا این تشکل غیر قانونی که از مردم پول دریافت کردن رو دستگیر کنیم ادمین سایت لطفا به ایمیل من شماره تماستون رو بفرستید ممنون
هاشم پور
|
1395/12/11 - 14:01
2
2
از کاشانه سبز تقاضامندیم در خصوص اتهامی که آقای ساوالانیان و همدستانشان به خانم کارگر که خانم فعالی هستند یک شکواییه تنظیم نمایند تا عبرتی باشد برای سایرین که بیهوده به کسی اتهام نبندند. با تشکر هاشم پور
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/12/11 - 14:43
با سلام. هنوز از سوی خانم کارگر هیچ درخواستی به شرکت کاشانه ابلاغ نشده است.
مطلبی
|
1395/12/11 - 19:52
آقایون خانما ولش کنید ساوالان به غلط کردن افتاده و حرفاش رو زمین تا آسمون عوض کرد صبح داشت یک جو سازی میکرد که دید نه بابا داره براش بد میشه سریع مثل بوقلمون رنگ عوض کرد آخه این مردک کی میخواد سر براه بشه؟؟؟؟
ناشناس
|
1395/12/11 - 20:02
3
3
اینا به ما قول داده بودند که علاوه بر تفکیک و افراز تا قبل از عید واحدهامون رو تحویل ما بدهند پس همش دروغ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب کلاهی سر مردم گذاشتند
فروردین
|
1395/12/11 - 20:07
2
3
آقای مطلبی عزیز اینها همش فیلمه این بشر برای اینکه میخواست ذهن های مردم رو از قولهایی که داد بود برای ساخت وساز منحرف کنه میخواست یک موضوع رو سیاهنمایی کنه و شلوغش کنه و بگه آره همه کارها خراب شده ، بعدش بره ثبت با کمی الکی حرف زدن بیاد بگه آهای مردم من کارها رو درست کردم مبارکتون باشه دوباره یه سری خاله زنکها براش دست و هورا بکشن تا عید هم بگذره و .... هنوز این یه لاقبا را نمیشناسین
میهندوست
|
1395/12/13 - 21:58
3
8
سلام دوستان و سلام به هیات مدیره کاشانه که سالهای زندگی خودشان را برای رسیدن به رفاه مالکان بی ادعا تلاش میکنند خواهشی داشتم که اگر ممکن است برخی از گروهها میخواهند تجمع برگزار کنند اما به دلیل عدم حمایت و تردید از موثر بودن تجمعاتشان اقدامی نمی کنند و خواهش میکنم شرکت کاشانه که میتواند در برگزاری تجمعات کمک زیادی بکند در اینخصوص همکاری لازم را داشته باشد ممنونیم
خاله زنک
|
1395/12/15 - 13:41
2
2
چی شد اون حرفهای خاله زنکی - چی شد اون همه قولهای داده شده - چی شد اون همه دست زدنها و هوار کشیدنها - چی شد اون همه اتهامها و فحشهای رکیک بی عصمتان - چی شد اون زنان بد دهن غیبتگو سرکوچه نشین سبزی پاک کن - چی شد اون دروغگویان بزرگ - کو آن مردان بی هویت لاف زن - کو خانه تازه من قبل از عید 95- ننگ جهان بر شما باد که در سرتان جز نفرین و دروغ چیزی وجود ندارد - ننگ بر راشد گدا و یاران گناهکارش
پاسخ ها
جلالی
|
1395/12/16 - 11:17
خخخخخخخخخخخ راشد گدا ببخشید که اینو میگم اما چقدر این اسم بهشون میاد
ali
|
1395/12/17 - 14:16
2
4
agha donbale hasheie nabashid asle mozo gereftane haghemon yani zaminha chera ham digaro motaham mikonid tajamo tajamo tajamo
مجید رسولی
|
1395/12/17 - 20:30
0
12
با سلام، خوب دوستان آنها بد هستند و شرکت کاشانه خوب. آنها دنبال منافع خودشان بودند و شرکت کاشانه دنبال منافع مالکین زمینهاست. آنها هیچ کاری انجام ندادند و شرکت کاشانه خیلی خوب کار کرده. بجای اینکه این همه انرژی و وقت صرف عملکرد آن گروه می کنید کمی به فکر حل مشکل زمینهای خودمان باشیم. خدا وکیلی بفرمائید خروجی کارگروه تعاونی ها برای مالکین چیست؟ شرکت کاشانه امسال چه کاری انجام داد تا مالکین یک قدم نزدیکتر به حق خودشان شده اند؟ آیا وقت آن نرسیده ضعف های خودمان را بررسی و برطرف کنیم و با اتحاد این کشتی به گل نشسته تکانی بدهیم؟
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/12/18 - 08:11
با توجه به صحبت های هدفمند شما اگر به امثال شما صد بار هم گزارش کار بدهیم همین هست. نرود میخ آهنی در سنگ ... اگر امثال شما نبودند الان خیلی جلوتر از این حرفها بودیم و کلی وقت و اعصاب مالکان را با بی تدبیری خودتان گرفتید و حالا که هیچ راهی ندارید به کاشانه متوسل شدید.
رفیق دوست
|
1395/12/18 - 08:14
2
1
دوستان محترم به آگاهی شما می رسونم که یه عده خاله زنک دارن برای راشد گدا شب عیدی سر صدقه جمع میکنند
پاسخ ها
جوادی
|
1395/12/18 - 08:40
رفتن به بخشی گفتند تو یه فایل صوتی بزار تا مالکان آزاد براش پول جمع کنند . والله ما نمیدونیم ایشون هیچ ماهیت حقوقی نداره و از طرفی جدیدا هی آیه قران تحویل مردم میده به ما که ربطی نداره و مالکان آزاد یا همون چندتا خانم براش پول جمع کنه قولی که داده بود عمل نکرده و این یک فرد دروغگو بوده که با پیگیری دو تا نامه توی ادارجات مدام تبلیغ خودش را میکنه تا یک کاسبی را بندازه مردم هم فهمیدند و پولشون رو خرج این فردی که هیچ ربطی به کار مراداباد وسوهانک نداره نمی کنند به جای اینکه این پول را به این فرد بدن میرن بچه هاشون بخورن چرا این کلاه بردار بخوره حتی اون نقشه یوتی م رو هم به مردمی که پول دادند نشون نمیده
mana
|
1395/12/19 - 10:13
0
15
طبق معمول نظرات بنده را پخش نکنید بعد از یکماه میاین توی سایت مینویسین با فعالان گروه جلسه گذاشتین ....خب دستتون درد نکنه ..شما هم خوب ما رو سر کار گذاشتین .بلاخره باید میبودین این همه مدت ما رو سر میدواندید
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/12/22 - 11:26
واقعا فکر میکنید اینطوره؟
شفیعی ازمرکز تحقیقات
|
1395/12/22 - 08:00
0
12
سلام خسته نباشید حودو یک ماه است که تغییری در اطلاع رسانی این سایت انجام نشده یا واقعا" خبری نیست یاکاری صورت نگرفته یا به طور کل تعطیل شده لطفا" حداقل یک مطلبی بنویسد که تا اطلاع ثانوی خبری نیست متشکرم
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/12/22 - 11:13
چشم
محمدی
|
1395/12/22 - 20:44
0
1
سلام دوستان کسی میدونه زمین های دارآباد رو کجا باید پیگیری کنیم؟؟ ما هم سال هاست پیگیریم اما همش حرف از زمین سوهانک و مرادآباد هست، کسی میدونه توی چه وب سایتی میشه اخبار زمین های دارآبادرو هم پیگیر شد؟ ما بیست ساله مستاجریم و دیگه داریم کم کم نابود میشیم ، چندین سال هم هست همش پیگیریم .
هادی احمدی
|
1395/12/24 - 21:20
1
4
سلام حلول سال نو پیشاپیش مبارک. ای کاش بفهمند مسئولین محترم که چگونه در این سال‌هایی که داره به سرعت می گذره، چه ظلمی در حق مالکین زمینهای مراد آباد و پونک شده و ای کاش ما هم بفهمیم چه اندازه زمان از دست دادیم. امیدوارم در پرتوی عنایات الهی در سال جدید و بزودی مشکلمون حل بشه.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
طريق اسلامي اين است که مستضعفين را حمايت کنند....
اين انقلاب مهم اسلامي
رهين کوششهاي اين طبقه است،طبقه محروم، طبقه گودنشين، طبقه اي که اين نهضت را به ثمر رساند و توقعي هم نداشت.... اين طبقه عزيز محروم که در ازاي خدمتش غير از خدا از کس ديگري چيزي نمي خواهد و ما همه رهين منت شما هستيم و اگر لايق باشيم،خدمتگزار شما....همه چيزهايي که ما داريم از اين مردم است يا خصوصا از اين مستضعفين، آن بالاييها به مردم کاري ندارند..
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون