جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 1395/08/29 - 09:52
چوب خدا صدا ندارد
مصادره زحمات کاشانه توسط گروهی ناکام !!؟

بنام خدا

      سلام هموطن عزیز، همشهری گرامی، مالک محترم و همسایه بزرگوار، شوربختانه درکشورماقبل از اینکه در خصوص چگونگی استفاده از وسایل ارتباط جمعی و یا فضای مجازی فرهنگ سازی شود،مردم رادر مقابل عمل انجام شده قرار داده و همین موضوع باعث گردیده مثلاً در استفاده از: سایت، فیسبوک، يوتيوب و اخیراً تلگرام، اینگونه استفاده­های غیر حرفه­ای شده و بجای بکارگیری درست و صحیح و منطقی از این قبیل امکانات و قابلیتها، محاورات  و کوچه و بازاری و طرح موضوعات بی ارزش و بی محتوا و حتی غیر اخلاقی محورقرار گیرد. لذا اجازه بدهید بدلیل اتفاقات هدایت شده ای که اخیراً علیه شرکت کاشانه توسط عده ای فرصت طلب و مغرض، سفسطه گر،  هوچی گر، جوساز، هتاک و فحاش وبیادب ، قدرناشناس و از خدا و اصول انسانی به دور... بوجود آمده است مطالبی را ذیلا" به استحضار برساند.                       

           همراهان کاشانه همان تشکلی است که اگر نبود:

-         چه بسا درهمان سالهای 86 و یا 88 طومار اسناد زمینهای  کلیه مالکان پیچیده ميشد و با ابطال کل اسناد حتی یک ریال هم گیر مالکان نمی آمد!

-         شما مالکان چگونه ابراز وجود می کردید زیرا کاملاً فراموش شده بودید و دولت هم ازاين اتفاق بی نهایت خوشحال بود.

-         هر یک از مالکان در گوشه ای پراکنده بودند و به خواب هم نمی دیدند که به مثابه یک ید واحد مجتمع شوند و با اتحاد به پیش بروند.

-         نه از مکاتبات فراوان و بسیار زیاد با مراجع نظام خبری بود و نه از مذاکرات و پیگیری های مستمر خبری بود!

-         از تجمع شما در مقابل بیت رهبری، مجلس، ریاست جمهوری و... خبری نبود!

-         دولت و وزارتخانه های مرتبط آن به هیچ عنوان حساسیتی به مشکل و معضل شما پیدا نمی کردند.

-         ازپیگیریهای حقوقی خبری نبود.

-         از پیگیریهای فراوان از طریق بیت رهبری، مجلس، ریاست جمهوری، قوه قضائیه،  وزارتخانه های شهرسازی و جهادکشاورزی، شهرداری و دیگر مراجع خبری نبود!

-         از دبیرخانه سابق و کارگروه تشکلهای فعلی خبری نبود.

-         ازاین همه پیشرفت در پیگیریهای اداری در کلیه مراجع خبری نبود! هر چند بی انصافان و قدرناشناسان به سخره گرفتند!!

-         گرفتن پولهاي کلان بعنوان حق عضويت باب می شد!

-         خبری از مذاکره با مسئولین. طراز اول نظام نبود!

-         حق و حقوق مالکان در فراموشی و بی خبری کامل آنها تضییع ميشد!

-         این همه تجمعات که مراحل گرفتن مجوزهای قانونی اش قبلاً توسط کاشانه انجام یافته بود، بصورت کارساز صورت نمیگرفت!

-          ازسايت و تلگرام که بجای استفاده منطقی محل تهدید، توهین، تخریب کاشانه توسط تعدادی بسیار محدود ازافراد قدرناشناس و موج سوار و بی انصاف شده خبری نبود!

-         از تشکیل گروههای اجرایی دردو منطقه مرادآباد و سوهانک توسط تعدادی از مالکان خبری نبود!

-         از عرض اندام نمودن ها، هماورد طلبیدن ها، قدرت طلبی ها و ناجوانمردی های تعدادی انگشت شمار در مرادآباد خبری نبود!

-         از این همه بزرگنمایی کردن ها، منم منم کردن ها، خودبزرگ بینی ها، غرورها، نخوت ها، سر و صدا کردن ها، شلوغ کردن ها، کف و هورا کشیدن ها وخط و نشان کشیدن  ها و بی مرامی ها به ساحت کاشانه توسط عده ای محدود و معلوم الحال خبری نبود!

-         محلی برای جولان افراد منفی،  فراختر و وسیع تر از اکنون می شد!

-         تعدادی انگشت شمار مبادرت به تفرقه اندازي های جهت دار و تشویق مالکان عضو کاشانه به جدایی ازاین شرکت نمیکردند!

-          و اگر گذاشتن کانتینر و نگهبان و نصب تابلو توسط کاشانه در چند سال پیش در مرادآباد و تصرف و مصادره آنها توسط شهرداری و دیگر سازمان ها نبود، از جرات پیدا کردن تعدادی برای کانتینر گذاشتن در مرادآباد که بیشتر درحد شعار و حرف مانده تا عمل، خبری نبود!                 

-         میخکوبی اولیه را کاشانه انجام داد ولی اگر کاشانه نبود از میخکوبی خبری نبود و بعضی که اخیراً کار کاشانه را در مرادآباد تکرار کردند و کلی سر و صدا کرده و برای خودشان هورا کشیدند و واقعیت محرز انجام قبلی این کارتوسط کاشانه را آگاهانه انکار نمودند، عملی نشده بود!           - سایت و تلگرامی وجود نداشت تا نقطه نظرات مفهومی واقعی پیدا کند!

-         از تضارب و برخورد آرا و اندیشه های گوناگون و حتی افکار بیمار و غیر منطقی و غیر مسولانه و نیز مغرض و بدخواه خبری نمی شد!

-         از انتقادات منطقی، سازنده و راهگشا خبری نبود!

-         از حجم بالای عملکردهای متنوع و متفاوت از طریق مراجع گوناگون نشانی نبود!

-         از مصاحبه های گوناگون با جراید مختلف و دیگر رسانه های دیداری و شنیداری خبری نمی شد!

-         هیچکدام از مالکان شناخته نمی شدند و پرونده ای در خصوص حق و حقوق قانونی آنها در استانداری تشکیل نميشد!

-         هرفرد گستاخ، بی منطق، بی ادب، قلدر و...، جرات میکرد که آنچه را که مطابق میل شخصی اش بود با مالکان برخورد کند!

-         بازار تحمیل عقاید، تفکرات و نقطه نظرات بی محتوا بیداد میکرد!

-         از شجاعت، شهامت و حق طلبی منطقی و عاقلانه خبری نبود!

-         باعث نميشد که عده ای ازخدا بی خبر، ظالمانه و بسیار وقيحانه از طرق گوناگون مبادرت به جوسازی، حاشیه سازی، ایراد تهمت و افترا، تهدید، فحاشی و توهینهای زشتی که خودشان برازنده و سزاوار آن هستند علیه خدمتگزاران آن بنمایند!

-         از این همه عربده کشی ها، توهین های بسیار زشت که از گفتن حتی کمترین آنها شرم داریم توسط بعضی از افراد که شخصیت شان اینگونه ایجاب میکند آنهم درمحل شرکت و بدون در نظر گرفتن عمومی بودن و سازمان بودن محل استقرار دفترشرکت خبری نبود!

-         از مخالفین مدعی فعلی و از این همه مظلوم نمایی ها توسط آنها خبری نبود!

-         این تعداد افراد ناآگاه مدعی بجای گرفتن یقه دولت، یقه مظلوم و نجیب و شریف او را  به اشتباه وحتی به عمد نمیگرفتند!

-         از مذاکرات با گروه های مدعی حلال مشکلات مالکان اراضی خبری نبود!

-          تواضع، فروتنی، خدمت خالصانه و صادقانه و ايثارگرانه بدون کوچکترین تبلیغ و بزرگنمایی محلی از اعراب نداشت!

-         از چندین جلد قطور عملکرد اصولی، زیربنایی، منطقی، علمی، تخصصی و کارشناسی شرکت خبری نبود!

-         از برنامه ریزی و سازمان دهی به نحوه پیگیری های مستمر  و تشکیل جلسات متعدد، فراوان و راهگشا خبری نميشد!

-         تهدید شدن از سوی مسئولین و معلق شدن خدمتگزارانش در محل کارشان و قطع حقوق آنها معنی و مفهوم پیدا نمیکرد!

-         از شفافیت، روشنگری و آگاهی دادن خبری نبود!

-         افراد مغرض یا ناآگاه فریب خورده بجای خواستن مطالبات خود از دولت و اعتراض به آن نهاد و دیگر نهادها، با برنامه و طراحی و نقشه حساب شده از سوی همان تعداد معدود افراد مغرض،  عقده ها، دل مشغولی ها و دغدغه های خود را متوجه کاشانه نمی کردند!

-         افراد عقده ای چگونه قادربودند عقده های درونی خودرا که سالیان متوالی آنها را سرکوب شده می دیدند مجال خود نمایی و عرض اندام بدهند!

-         مالکان از نقطه نظرات و انتقادات منطقی و سازنده افراد مطلع و آگاه و کارشناس و با تجربه و با دانش و متخصص و در عین حال متواضع، منصف، با اخلاق و متعهد که در طول این سالیان موارد را از طریق سایت شرکت و تلگرام و حتی حضوری مطرح می نمودند، محروم می ماندند!

-         موفقيت هاي گوناگون و گام بگامش که اکنون مورد حسادت حسودان، تنگ نظران و بدخواهان آن شده وجود نداشت تا باعث و موجب این همه حسادتها، یک طرفه به قاضی رفتنها، تنفرهای غیر منطقی و...، شود! هر چند به نظر آنها شرکت هیچگونه موفقیتی نداشته !؟

-         از افراد احساساتی و ساده که بیشتر ظاهر بین هستند و به راحتی فریب افراد مغرض و...، را می خورند و بدون هیچگونه دقت و تحقیقی علیه کاشانه غیرمنصفانه می تازند خبری نبود!

-         تاقبل از بروز و ظهور و تاسیس کاشانه، هیچ شرکت و  یا تشکلی میزان سنجش عملکرد نبود ولی کاشانه در حال حاضر شده میزان و محور و شاخص برای این سنجش که مورد قضاوت  ظالمانه، ناجوانمردانه، غیر منطقی و بی اخلاقانه دلالان و بدخواهان و مغرضان از طریق سیستم تلگرامی شده که بانی راه اندازی آن شرکت کاشانه بوده!

-         از اتحاد و یکپارچگی و یکدلی و بیداری بزنگاه مالکان  خبری نبود!

-         دوست داشتن دوست و مهربان بودن با مخالف و حتی دشمن و بدخواه مفهومی نداشت!

-         کارمطالعه شده، کارشناسی شده، برنامه ریزی شده، فرموله شده و اجرایی شده معنی و مفهومی نمی یافت!

-         جرات و شهامت انجام کارهای اجرایی هرچندغیر منطقی، غیرقانونی و کاملا احساسی از سوی بعضی از مالکان صورت نمی گرفت!

-         این همه کینه ورزی،  بی انصافی، ناجوانمردی، قضاوتهای بی منطق، بی اخلاقی و نامهربانی بیجا نثارش نمی شد!

-         آیا معلوم بود که ما الان در کجای این جریان بودیم!؟

-         از اطلاع رسانی بجا، منطقی و شفاف و نیز از صداقت در اطلاع رسانی و ارائه گزارش های مقطعی و در زمان های مناسب آن گزارش ها خبری نمي شد!

-         تعداد معدودی افراد منفی،  فرصت طلب، سودجو و معلوم الحال و نیز افراد ناآگاه و غیرمطلع و سطحی نگر با بی شرمی تمام کاشانه را متهم به کم کاری، اهمال کاری، قصور در کار و انجام وظایف و عمل به تعهدات نمی کردند!؟

-         باور اینکه با دریافت کمترین وجه و یا حتی نگرفتن وجهی ولی در مقابل با ایثار جان، مال، وجهه، اعتبار، توان، تخصص و در کل با تمامی توان و بضاعتش و بدون هیچ گونه واهمه ای و کاملاً" قانونی بدنبال گرفتن حق موکلانش بوده برای دیگران بسیار ثقیل و سنگین مینماید بخصوص افراد عجول، قدرناشناس و کم جنبه که خدا را شکر تعدادشان اندک است.

-          مصداق عینی ضرب المثل: یک سوزن به خودت بزن، یک جوالدوز به دیگری معنی و مفهومی نمی یافت.

-          فرصت و فضایی برای نقدها و انتقادهاي آزاد و منطقی و سازنده و راهگشا و فضا برای انتقام جویی بدون هیچ دلیلی برای اشخاصي که تعدادشان بسیار اندک است وجود نداشت!

-          جنبه و ظرفیت افراد در خصوص تحمل هرگونه نظری محک نميخورد!

-         به هیچ عنوان مشخص نمي شد که گردانندگان کاشانه در هیچ برهه از زمان بر عکس مدعیان نوظهور در مرادآباد، نه تفاخری داشتند و نه تکبر و غروری و به هیچ روی مدعی عالم دهر بودن به مانند آن ها نبوده و نیستند.

-          در هیچ برهه از زمان خبری از رفع مشکلات مالکان مناطق مرادآباد و سوهانک نبود.

-         چه زمانی و کجا و به چه صورت مظلومیت، تواضع و مردم دوستی خدمتگزارانش با بیان اینگونه مطالب که : اگر فلانی را (یکی ازخدمتگزاران) را به من نشان ندهند، من نخواهم شناخت؛ مشخص می شد!؟

-          به چه صورت عملگرا بودن خدمتگزارانش ناجوانمردانه و در کمال وقاحت توسط عده ای...، درتلگرامی که پایه گذارش کاشانه بوده به سخره گرفته شده و متهم به عملگرا نبودن می شدند!؟

-          چگونه شاخص و معیاری برای عملگرا بودن و یا نبودن کاشانه که اکثریت اعضای باشرف آن شاهد فعالیت های طاقت فرسا و مستمرش می باشند و تایید کنندگان منصفی هستند، وجودداشت!؟

-          به چه صورت و چگونه افرادی پرمدعا، دوراز ادب، بی انصاف، قدرناشناس، هوچی گر، جوساز، جارزن، شیپورچی و نیز تعداد محدودی افراد ناآگاه و ساده لوح و آلت دست دیگران در تلگرام مبادرت به سخن پراکنی و شایعه سازی در خصوص توان کاشانه میکردند!؟

-          چگونه بعضی افراد پر مدعای احساساتی بی منطق ودرون تهی این اجازه و گستاخی را به خود مي دادند که در کمال پررویی بگویند و تهدید کنند که، اگر کاشانه فلان کند ما بهمان میکنیم!؟

-          در چه زمانی و کجا این فرصت و موقعیت برای افراد ناآگاه بوجود می آمد که با شعار دهی علیه کاشانه در تلگرام  خود و ایادیشان را عملگرا، قهرمان و بزرگ جلوه دهند!؟

-          کجا و در چه زمانی عده ای جرات تشکیل تجمعات را بخود ميدادند!؟

-          خاری نمی شد در چشم و استخوانی در گلوی افرادی حسود، کینه جو، کج فهم، بی انصاف، قدرنشناس و بدخواه و نادانی که بیشتر تابع احساساتشان هستند تا عقل و منطق و استدلال منطقی و مدارک مستند وانصاف!؟

-         کی و کجا مدعيان پر رو و خالی بند و دروغین فعلی در تلگرام جار و جنجال راه انداخته و در بوق و شیپور می دمیدند که کاشانه هیچ کاری نکرده و ما (گروه مدعی اجرایی فعلی مرادآباد) همه کارها را کرده ایم!!!؟؟؟

-          چه زمانی و کجا و چگونه فردی این موقعیت را بدست می آورد که با سوء استفاده  از سادگی عده ای جیب گشادش رابا برانگیختن احساسات پاک و بی آلایش آنها به بهانه های واهی پر کند و پا را حتی فراترازاین گذاشته و با فریب مردم  به عناوین مختلف و کاملاً  غیر قانونی ادامه دهد و با تخریب کاشانه و کارگروه هر روز بیشتر از دیروز بهره مند گردد!!!؟؟؟

-          افرادی به ظاهر تحصیل کرده و مثلاً  فرهیخته علیرغم اطلاعات دقیق و تایید کامل و قطعی عملکرد کاشانه در سابق و نیز صحه گزاردن به مصادیق بارز عملکرد شرافتمندانه کاشانه، این شرکت را اینچنین ناجوانمردانه، بی رحمانه، بی انصافانه و بسیار ظالمانه مورد بی مهری قرار نمی داد و درکمال وقاحت کاشانه را متهم به عملکرد نداشتن در طول مدتی که از حیات آن میگذرد نمی کرد!!!؟؟؟

-         فرد از خدا بی خبری که با کمک های مالی و تخصصی و حمایتی شورای تعاونی های وزارت جهاد کشاورزی و حمایتهای کاشانه علی رغم داشتن جایگاه حقوقی و نداشتن تخصص رشد نمود و با کمک آنها به کارگروه تشکل ها راه یافت و به دلایل عدیده عذرش از کارگروه خواسته شد، با چه وقاحت و بی شرمی و دروغگویی و فرافکنی و جو سازی مبادرت به مسموم نمودن اذهان علیه کاشانه، کارگروه تشکلها و شرکت های تعاونی مسکن که همه گونه از ایشان حمایت کرده بودند نموده و با بی ادبی محض القابی مانند: بی کفایتی و ... را به کاشانه کارگروه و شرکت های مذکور اختصاص می دهد. این گونه القاب و دیگر توهین های سخیف و زشت و بی ادبانه محضی که خطاب می کند زیبنده نامبرده می باشد. حال سوال اینست که اگر کاشانه و دیگر تشکلها و کارگروهی نبود فرد موصوف چگونه به اطلاعاتی که ادعای آن را دارد دست می یافت؟

خطاب اینجانب به آن گروه افرادی است که در کمال تاسف قید عقل، منطق، قانون، واقعیت ها و راهکارهای صحیح را زده و خودشان را چشم بسته در چاه ویلی (چاهی که انتهای آن معلوم نیست) انداخته اند که باعثان ایجاد آن گروه به اصطلاح همه فن حریف و دانشمند نوظهور در مرادآباد می باشند ولی غافل از اینکه با توجه به چشم بستن های آگاهانه و یا ناآگانه این افراد ما را بیسواد، بی تخصص و به درد نخور می دانند و به هشدارهای پیاپی کارگروه و کاشانه که صرفاً صلاح آنها را می خواهند به هیچ عنوان توجه ای نمی نمایند. بدیهی است که عواقب و طبعات آن نهایتاً دامن خود آنها را خواهد گرفت و نه کاشانه یا کارگروه را. زیر به هیچ صراطی مستقیم نبوده و نیستند!!!!!؟؟؟؟

-         چگونه خدمتگزاران کاشانه و کارگروه و دیگر شرکت ها را در بیدادگاه های خود محاکمه می کردند؟؟؟

    دوستان و همراهان گرانقدر؛ زندگی به من یاد داد اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را می کند تا مرا در شرایط او قرار دهد، تا به من ثابت کند، در تاریکی، همه ما شبیه یکدیگریم ؛ پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود می بینم و دیروز دیگران را بخاطر همان عیب ملامت کرده ام. اینک قضاوت را با در نظر گرفتن وجدان و انصافتان  به خودتان واگذار می کنم. خدای مهربان نگهدارتان

            حسین قلیچ خانی - رییس هیات مدیره شرکت کاشانه تهران مهر سبز

منبع خبر : شرکت کاشانه تهران مهر سبز
تعداد بازديد : 3329
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 16
صابر
|
1395/08/29 - 10:52
0
5
با سلام واحترام خواستم از جايگاه موكل به اطلاع برسانم در شان و منزلت شركت معظم همچون كاشانه نيست ، وقتش را صرف حرفهاي بي محتوا وسبك ادمهاي فرصت طلب ، سودجو بگذارد و بيشتر اوقات بهترين جواب است لذا خواهش ميكنم دنبال مسائل اساسي باشيد
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/29 - 11:25
با سلام. اگر منظورتان سکوت است، عرض می نماییم که بعضی اوقات معنی سکوت برای برخی دوستان یعنی « جوابی نداشتن» . این پیامی برای آن دسته از عزیزانی بود که هدفی جز حیله زدن به مردم برای گرفتن پول با توسل به تخریب زحمات سایرین نداشتند. بارها تذکر دادیم، بارها دست دوستی به سوی آنان دراز کردیم اما آنچنان غرور و تکبر سرتاپای آنها را فرا گرفته بود که حتی به هم کیشان خود هم رحم نمی کردند و باعث آزردگی و رنجش و حتی اخراج آنها از گروهشان می کردند. برخی از آنها که دیگر خودشان را به مانند ابوبکر البغدادی خلیفه خودخوانده جا زده بود و فتوا صادر میکرد. خدا همه ما را از راه راست منحرف نکند.
نوروزی
|
1395/09/01 - 23:44
هدف رسیدن به حق است اینکه چه کسی و گروهی زحمت کشیدن مهم نیست هر گرو و شخص زحمت کشید در پیش وجدان خود و خداوند بزرگ است
م.ن
|
1395/08/29 - 12:22
2
7
به نوبه خود از زحمات کاشانه مچکرم متن دفاعیه خوبی بود باشد که عبرتی بوده باشه برای کسانی که اتحاد را درک نکردند اون گروه که تلگرامشون جز برای هم تخم مرغ نیمرو و انار دون کرده میفرستن چیز دیگه ای هم نیست و مردم رو مسخره خودشون کردند به خان باجی اون گروه میگم که بیاد از شرکت کاشانه معذرت خواهی کنه و اینقدر بین مردم تفرقه و دودستگی ایجاد نکنه به اندازه کافی به این حرکت لطمه زدی بس کن و الان معذرت خواهی کنی بهتره تا اینکه فردا دیر بشه
مختار
|
1395/08/29 - 13:24
0
7
درودبراستادقلیچ خانی که بامنطقی متین رنجنامه کاشانه ایهای سختکوش ومظلوم راچکامه گونه واکاوی وتشریح نموده وبه رویت دوست ودشمن رسانید./دشمن که چه عرض کنم./مشتی نااگاه وکم حوصله -وگروهی پیچیده وفرصت طلب ./که همیشه برحماقت اندکی که نمی خواهندتفکرکنندسوارند. بهرصورت شمابمصداق شعرزیرهمه گفتنی هارابیان کردید. من هرچه شرط بلاغست باتومیگویم توخواه ازسخنم پندگیریاملال ما(دوستان وخودم)ضمناقدردانی اززحمات بی شائبه شما مانندگذشته باقدرت وشدت ازپیگیریهاوسیاستگذاریهای شما.علیرغم گرفتاریهای مادی وتنگناهای زندگی پیچیده امروزه- بااین وزرای فشل /کما فی السابق پشتیبانی نموده وموفقیت وسلامت شماایثارگران راازخداوندمتعال خواستاریم. صدهافرشته بران دست بوسه زد گزکارخلق یک گره بسته واکند.خدانگهدارتان
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/29 - 14:08
سلام آقا مختار عزیز. شما در گروه تلگرامی کارگروه اراضی شمال تهران هستید یا خیر؟ اینجا هم میتونیم در خدمت شما باشیم.
https://telegram.me/joinchat/BPoDyEF5cCk9KpdaE-r0qw
حمید
|
1395/08/29 - 19:53
0
3
سلام ضمن تشکر از زحمات همه عزیزانی که در جهت حل مشکل قدمی حتی کوچک برداشته اند جناب آقای قلیچ خانی عزیز ، سوال بنده از همه دوستانی است که پیگر کار هستند این است (بهتر نبود بجای این همه رزومه بالا در 4 خط بدون عصبانیت مینوشتید 20 قبل وضعیت درآغازکارزمینهااینجا بودیم وحالا اینجا هستیم) تا این تودهان هر یاوه گویی بزند ؛ لذا باز هم تشکر میکنم و امیدوارم فقط بفکر دادن خبرهای خوب درسایت باشید@
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/30 - 09:06
سلام دوست عزیز. شما نمیتوانید حاصل زحمات خودتان حتی اگر نتیجه خیلی خوب نداشته باشد را بگذارید توسط  یه سری آدم هایی که قصدشان فریب مردم بی گناه هست، تباه بشود از طرفی ما حافظ وکالت موکلین خودمان هستیم و از هرگونه واکنش هایی که باعث به بیراهه رفتن این هدف مقدس بشود وظیفه داریم عکس العمل نشان بدهیم. اما ما همچنان قوی تر و مصمم تر از گذشته به راهمان ادامه می دهیم و همیشه خدا باماست. با تشکر از اظهار نظر خوب جنابعالی
ali
|
1395/08/30 - 18:43
0
3
با سلام وعرض ارادت اتفاقا این جواب لازم وبجا بوده است بعرض برسانم در طول این 40 سال ادمهای پست فطرت تقریبا همیشه چهره های اینچنینی داشتند واغلب در کوچکترین غفلت ضربه به ملت وکشور زده اند به هرجهت دست مریزاد می گویم
سراج
|
1395/09/01 - 14:46
0
1
با سلام خدمت شما سروران و تقدیر از زحمات شما که پیگیری مشکلات و کره گشای این معظل چندین ساله که با امروز و فر دا شدنها همه ما ارزو به دل ماند یم از اینکه روزی به سایت برویم و خبر خوشحال کننده ببینیم همه شد گلا یه و چوب لای چرخ انداختن بعضی ها بجای این کار ها بیایید پیشنهاد سازنده بدیم و این زحمت کشان را حمایت کنیم تا بهتر و زودتز به نتیجه برسیم .جناب آقای دکتر میر افضلی پیشرفت زمین های سوهانک به کجا رسید متاسفانه با داشتن گوشی در بیتی خودم در تلگرام شما نیستم و فقط چند روز یکبار توسایت مشاهده می کنم خداوند به شما عزت و سلامتی و عاقبت بخیری عطا کند .
منصور اسفندیاری بیات
|
1395/09/04 - 21:57
0
0
سلام با تشکر از جناب قلیج خانی جهت روشن گری امورات و تشکر از زحمات گذشته شرکت کاشانه در پی گیری مشکل زمین ها. لازم است به اطلاع عزیزان شرکت کاشانه برسانم که شرکت از نظر قانون وظیفه دارد مشکل زمین ها را پی گیری نماید و سایر موضوعات نبایستی آن ها را از پی گیری موضوع دل سرد نماید. این حداقل انتظار ما از شرکت کاشانه می باشد. از خداوند منان توفیق شرکت کاشانه را دارم و دعای ما پشت سر شما می باشد.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/09/05 - 11:45
سلام آقای اسنفندیاری عزیز. ببینید الان در گروهی شدیدا علیه کاشانه تبلیغات منفی و گسترده ای راه انداخته اند و برای مردم فهیم کاملا واضح و مبرهن است که اهداف شومی پشت این تبلیغات نهفته است. اما برخی از افراد بدون توجه به همه زوایای این مسئله گول تبلیغات آنها را میخورند و ما علیرغم اطلاع رسانی های زیاد نتوانستیم تعداد انکشت شماری از آنها را قانع کنیم لذا به حال خودشان رهایشان کردیم. در زمانی که شروع به کار کردیم سایت های اجتماعی اینچنین روی بورس نبود و به همین سایت بسنده کرده بودیم.از طرفی ما نیاز نبود برای هر حرکتی تبلیغات کنیم چون وظیفه ماست و هم اکنون هم تمامی تلاش خودمان را داریم میکنیم و اگر لازم و مهم باشد در این سایت و تلگرام عرض خواهیم کرد.زحمات کاشانه به دلیل عدم تبلیغات و جار و جنجال و هوچی گری به قدری زیاد است که در این مقال نمیگنجد . فقط برای اندکی از زحمات دوستان شما را به خواندن خبرهای همین سایت موکول میکن. بعد خدمتتان عارضیم که این گروه ادامه راه ما را میروند اما آن را از نظر مردم کتمان میکنند که این هم خود دلیل دارد که خود بر آن آگاهید.اینها یک نقشه یو تی ام دارند که هر موقع مردم اعتراض می کنند میزنند توی سر مردم.  شما هزار نقشه بیاورید اما وقتی در حال حاضر به دردی نخورد چه فایده دارد ؟ برای مردم ساخت و ساز یا معوض هم ارزش مهم است که درحال حاضر دولت به هیچ قیمتی حاضر به آن نیست. به دعای شما عزیزان امیدواریم که این گره به زودی باز شود. مچکریم که هستید.
حسنعلی مصری پور
|
1395/09/06 - 11:02
0
0
با سلام وادب به کلیه مسولین محترم کاشانه از مطلب شفاف وروشنگرانه اعضای محترم مخصوصا جناب اقای قلیچ خانی کمال تشکر رادارم ماخودمان اگر عقل خودمان را قاضی کنیم کمی فکر کنیم وببینیم کدام راه مازودتر به نتیجه میرسیم ایا با افرادی که (البته بعضی از انها )درتلگرام هستند وهیچ مسولیتی ندارند وکنارگود نشستند ومی گویند لنگش کن که نمی دانم هدف انهاچیست وفقط دشنام می دهند عزیزان کاشانه وکیل قانونی ماست ما بایدبا قدرت پشتیبان کاشانه باشیم تا انها با دلگرمی دنبال کارباشند واز تفرقه دوری وبا اتحاد جلوی این افراد را بگیریم فقط وفقط اتحادوباانصاف جلوی باطل رابگیریم اینها با نقشه تفرقه ایجاد می کنند تا این سرمایه بزرگ رابه طریقی ازدست ما در اورندباید مواظب باشیم ضمنا از زحمات بی شائبه دکترافضلی تقدیر وتشکر به عمل می اورم
گنج خانی
|
1395/09/06 - 15:35
0
0
دوستان گرامی کاشانه همیشه در مسیر سخت حق طلبی سنگ اندازی بسیاری در راه حق طلبان اتفاق می افتد که این مورد هم دلیلی محکمی بر این امر می باشد. متاسفانه افرادی که قصد دارند تمامی زحمات را با عدول از اخلاق بدست آورند مصداق آب در هاونگ دشمن کوبیدن می باشند. به هر حال به نظر می رسد، چون حرکت دوستان در کاشانه حرکتی رو به جلو در مسیر رسیدن به حق و حقوق قانونی اعضا بوده است، باید به دنبال راهی باشند تا از طریق ناهنجارهایی از این دست که در یکی دو ماه اخیر اتفاق افتاد این وفاقی که بین دوستان بوده است را از بین ببرند. از دید بنده تمامی اعضاء باید کما فی السابق پشت همکارانمان در کاشانه باشیم تا ان شالله زودتر به نتیجه دلخواه برسیم.
مدحجی
|
1395/09/08 - 20:16
0
3
باسلام و خسته نباشید. دکتر جان. زحمات کاشانه غیرقابل انکار است.خود من شخصا هم سایت را چک میکنم هم کانال تلگرام دوستان عزیزمان را، اما در حال حاضربهتر است همه با هم متحد باشیم. نه آن دوستان آدمهای بد و بد نیتی هستند و نه شرکت کاشانه آدمهایی سودجو. این اختلاف به ضرر جمع بوده و بهتر است هرچه زودتر به اتحاد تبدیل شود. نه آن دوستان معصوم و بی ایراد هستن و نه کاشانه. همه ما اشتباهاتی داشتیم داریم. اما درخواست بنده این است جو حاکم را آرام کنید هم شما هم بچه های گروه تلگرام و بجای صرف انرژی و وقت و کاهش امید مالکین، در جهت احیای حقمام قدم برداریم. قطعا هم کاشانه هم گروه تلگرام نیتشان خیر بوده پس این سوتفاهمان را کنار گذاشته و بردرانه در کنار هم باشیم. یا حق
غ لام علی پیرهادی۳
|
1396/04/28 - 01:09
0
1
سلام متشکرم که هستید
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
طريق اسلامي اين است که مستضعفين را حمايت کنند....
اين انقلاب مهم اسلامي
رهين کوششهاي اين طبقه است،طبقه محروم، طبقه گودنشين، طبقه اي که اين نهضت را به ثمر رساند و توقعي هم نداشت.... اين طبقه عزيز محروم که در ازاي خدمتش غير از خدا از کس ديگري چيزي نمي خواهد و ما همه رهين منت شما هستيم و اگر لايق باشيم،خدمتگزار شما....همه چيزهايي که ما داريم از اين مردم است يا خصوصا از اين مستضعفين، آن بالاييها به مردم کاري ندارند..
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون