جستجو
ورود کاربران ( ثبت نام )
نام كاربري

كلمه عبور
  ورود
پر بيننده ترين اخبار
جديدترين نظرات ببنندگان
سایت های مفید

تاريخ انتشار : 1395/08/08 - 17:28
اطلاعیه
شفاف سازی و اطلاع رسانی

با سلام و احترام

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص پیاده سازی نقشه های UTM توسط آقای نجاری و عقد قرارداد با شرکت کاشانه و علی رغم برگزاری جلسات متعدد و تعهدات ضمنی،  جناب آقای نجاری نقشه UTM را به صورت بسیار ناقص و فقط برای تعیین اربعه کل 142 هکتار انجام داده و در صورتی که طبق تعهدات قرار بود هر سه پلاک ثبتی را از هم تفکیک و افراز نماید. و بدین صورت نه کار تفکیک و نه کار افراز را عملیاتی و اجرایی ننموده اند و نقشه تهیه شده ناقص می باشد که شرایط بردن به مراجع مربوطه (ثبت ، منابع طبیعی و ... ) را نداشته است و بدون تایید آنها فاقد هرگونه ارزش و اعتبار قانونی است و ضمنا با زیرکی بسیار زیاد نقشه را ممهور به مهر کارشناس رسمی دادگستری و مبلغ کلانی ( بیست و پنج میلیون تومان برای اینچنین کاری دریافت و نقشه را تحویل گروه خود نموده است.

پر واضح است ممهور بودن به مهر کارشناس فقط و فقط بیانگر آن است که نقشه توسط کارشناس رسمی دادگستری تهیه شده است و این موضوع موید تایید سازمان های زیربط (ثبت و منابع طبیعی و ... ) نمی باشد، که کار تهیه نقشه حدود اربعه اراضی فوق توسط  کاشانه در سال 87 و با مبلغ دو میلیون و سیصد هزار تومان انجام داده است و مضافا اینکه و قبلا نیز اعلام شده بود در شرایط فعلی هیچگونه نیازی به نقشه UTM نبوده است و مضافاً  نقشه جدید قابل استفاده برای اجرای مرحله دوم از نظر آن گروه که تسطیح اراضی می باشد قابلیت اجرایی ندارد  که برنامه گروه آقای نجاری بهانه دیگری برای دریافت مبالغ کلان جهت تسطیح اراضی در دستور کار دارند لذا شرکت کاشانه به تمام موکلان تاکید می نماید از پرداخت هرگونه وجهی به گروه آقای نجاری خودداری نمایند و در صورت پرداخت این شرکت هیچگونه مسوولیتی در قبال آن نداشته و نخواهد داشت و ضمنا یکی از وظایف خطیر شرکت شفاف سازی و اطلاع رسانی به اعضا خودش می باشد.

اعضای محترم لطفا از آن دسته از اعضایی (نفرات اجیر شده) که بدون دلیل و مدرک و بر اساس ذهنیت ها و برداشت های خود مطالبی به دروغ علیه موضوعات مطروحه بیان میکنند فقط و فقط از آنها بخواهید که برای حرفاشان دلیل و مدرک قانع کننده برای شما بیاورند . خواهید دید که هیچکدامشان هیچ دلیلی قانع کننده و هیچ سندی پاسخی برای شما نخواهند داشت و به راحتی پاسخ شما را بدون جواب یا جواب بی سر و ته خواهند داد و به راحتی در هم خواهند شکست. همه این دروغ پراکنی ها علیه این شرکت  فقط دو هدف دارد.تحریک مردم و به جان هم انداختن آنها و دیگری که از همه چیز برایشان مهمتر است : جذب پول مردم 

تعداد بازديد : 4136
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 52
میرقاسمی
|
1395/08/09 - 09:18
3
11
با سلام وعرض ادب خدمت بزرگان .اقا راه چیست.از کدام راه این ذینفعان بروند که شما سلاح میدانید.برادراهای بزرگوار .اینکه نجاری ویا کاشانه فلان کار را کرده ونتیجه ای نداشته یعنی کلاه سر مالکین رفته.عده زیادی از مالکین مستاجر چشم وامیدشان در دنیا برای ایجاد سرپناه فقط همین قطعه زمین است. ترا بخدا دنبال ناک اوت کردن همدیگر نباشید که هرچه بیشتر دنبال این معقوله را بگیرید اواره گی برای افراد بی خانمان را طولانی تر کردا اید.واین خواست زمین خواران دولتی است که پس از خاموش شدن صدای حق با چراغ خاموش اموال واملاک مردم را هاپولی کنند.لطفا توجه فرمایید.متشکرم
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/09 - 11:33
سلام آقای میرقاسمی. ضمن تایید فرمایش شما، شرکت کاشانه تا جایی می تواند سکوت کند که حقی از اعضای خود ضایع نشود . اینکه یه عده با فحاشی و تهدید و آتش زدن و ... بیاین کار را در دست بگیرند اصلا کاشانه زیر بار اینگونه افراد نمی رود و هر گونه رفتار ناهنجار آنها را در مقابل قانون کشور خواهد گذاشت. ما فقط وظیفه شرکت داری را ادا کردیم و وظیفه داشتیم بیانش کنیم. حال مردم راه خود را خودشان انتخاب میکنند. شرکت کاشانه به هیچ وجه زیر بار خلاف قانون نخواهد رفت و همه راهها را برای حل مشکل رفته است. ما باید یادمان نرود که آن اراضی را برای ما متاسفانه غیر قابل ساخت و ممنوعیت هایی را اعمال نموده اند.  باز در همینجا اعلام میکنیم : ما دست دوستی و همدلی را به سوی هر شخص و ارگانی و تشکلی دراز میکنیم به شرطی که خارج از قوانین کشور و بی احترامی به هیچ کس نباشد.  هیچ دشمنی با هیچ کسی نداریم و هیچ کس را دشمن خود نمی پنداریم. الان زود است اما زمانی خواهد رسید که مردم به حقیقت پی خواهند برد. شرکت کاشانه تا به حال نه به جایی تعرض کرده و نه جایی را تهدید کرده است چون رسالتش پیگیری مشکلات است نه حمله و یورش به این و آن. 
ما خوب میدانیم که این گونه تخاصم بین طرفین دودش به چشم خودمان خواهد رفت اما دوستان مان فقط فکرشان را به دشمنی و عداوت متمرکز کرده اند و در این راه مدام اصرار دارند که هر حرف و هر انتقادی باید سرکوب شود و راهی که میروند بدون اشکال است.
ما اینگونه موارد را بیان میکنیم تا دوستان را از مسایلی که باعث انحراف از مسیر می شود را گوش زد نماییم و اگر خوب فکر کنند می فهمند که چقدر شرکت کاشانه با آنهاست .
من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم ... تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال
مختار
|
1395/08/09 - 12:16
9
5
درودبرهیئت مدیره کاشانه که همیشه باتحلیلهای مفیدوبجای خود.حقانیت راهی که میروندرابه اثبات رسانده اند.مرحبابرشماکه ازاصول بحقتان عدول نمی کنید.هرچنددیگران راخوش نیاید.وهمیشه دلایل محکمه پسندارائه می نمائید.منصورباشید.بامیدروزیکه باهمین استواری بتوانید.حق همه مالکین راازچنگال الوده دولتیان بدراورده وحق همه مظلومین رابازستانید.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/09 - 15:52
با تشکر از جنابعالی که همیشه به ما دلگرمی می دهید. مواردی دیگری از برخی از گروه ها برای ما منتشر شده است که به زودی در صورت اثبات آن  به عزیزان خواهیم گفت. این نه برای اختلاف و تفرقه است بلکه برای آگاه شدن مردم از اوضاع و احوال برخی از سرگروهها و ابعاد تخلف مخفیانه هست. جالب اینجاست که اعضای هیات مدیره آنها هم با خبر نیستند. امیدواریم که واقعیت نداشته باشد.
محمود
|
1395/08/09 - 13:24
6
4
سلام ودرود بر كاشانه اي ها كه بسيار حرفه اي تحليل ميكنند و دست يك عده فرصت طلب دلال سودجو را برملا ميكنند
سمیرا
|
1395/08/09 - 14:05
5
4
سلام خدمت زحمتکشان کاشانه ای من عضو شرکت شما نیستم اما از نزدیک شاهد فعالیتهای شما بودم متاسفم برای گروهای جدیدی که جدید تشکیل شدهاند تنها چیزی که از اون گروههافهمیدم اینه که یک مشت افراد قلدر و بی ادب آشوبگر که بعید نیست از افراد وزارت مسکن یا شهرداری باشند تا با موذی گری بین گروهها اختلاف بنیاندازند این افراد اسمشان مشخص است آدرسشان را پیدا کنید وشرکت از اینها شکایت کند و پدرشان را دربیاورد تا با زندگی ما مردم مستاجر بازی نکنند اگر کاشانه دست اینها را برملا نمیکرد معلوم نیست اینها چه بلایی سر پول مردم بیاورند هنوز شروع نکرده مدام پول میخواهند و هرگس پول ندهد به آنهاتوهین میکنند اگرهم کسی ایرادشان را میگیرد میخواهند تاحد خرابکاری جلو بروند خدا از شما نگذرد
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/09 - 14:55
خانم سمیرا. این شرکت به دنبال دستگیری یا زد و بند افراد نیست چون هدفش چیزی به جز تعهداتش به موکلان نیست و شاید تا کنون به نتیجه مطلوب نرسیده باشد اما در طی این هفت سال از هیچ کوششی دریغ نکرده است. ما حتی نزد رییس جمهور و ... رفته ایم و اتفاقات زیادی در این بین افتاد که در اینجا از حوصله شما خارج است. گروه های دیگر هم ادامه راه ما را میروند و افراد خوب و با اصالتی بین آنهاست . اما تعدادی هم با برخی از صحبتها آنها را زیر سوال برده اند . حرافی و بازی با کلمات و قربان صدقه های ظاهری جهت کسب درآمد و ... دیگر نخ نما شده است و مردم امروز باهوش هستند و قدرت تحلیلشان بالا رفته است. برای همه دعا کنید تا مشکل به زودی حل شود.
احمد سادات مهریزی
|
1395/08/09 - 14:25
1
4
باسلام و خسته نباشید جناب آقای میر افضلی ضمن خسته نباشید با درج متن اینکه (در اطلاعیه )نقشه utm قبلا تهیه شده است چرا برای تکفیک و تسطیح کاری انجام نشده است آیا بهتر نیست از زیر منت جهاد بیاید بیرون و محل کاشانه تخلیه کنید و بیشتر به فکر اعضاء باشید چند سال دیگر باید بگذرد تا شما شفاف سازی نماید
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/09 - 14:45
سلام بر آقای سادات مهریزی. اولا از پیشنهاد جنابعالی بسیار سپاسگزاریم . دوما شرکت کاشانه زیر دین هیچ ارگان یا سازمانی نیست . الان هم این شرکت به دلیل اسکان خود در جهاد اجاره بها زیادی می دهد و مدیون هیچ کس نیست در ضمن به زودی محل شرکت کاشانه به دلیل فروش آن محل تخلیه و به جای جدید منتقل خواهد شد. سوما تفکیک زمانی صورت میگرد که کاربری زمین مسکونی باشد ومجوز ماده 5 از شورای عالی معماری شهرسازی دریافت شده و تفکیک به صورت کارشناسان دادگستری وثبت انجام پذیرد چون این شرایط تاکنون مهیا نشده است بنابر این در شرایط فعلی تفکیک امکان پذیر نمیباشد.
محسنی
|
1395/08/09 - 14:37
3
4
میگم با بررسی که کردم شرکت کاشانه سه تا دکتر یک فوق لیسانس و دو یا سه تا مهندس دارند که بر اساس مدرکشان اکثر در جایگاه خودشان هستند ودرحال فعالیت این عاقبت کارشان هست چه برسه به اینگه گروه های دیگر یک مشت بی سواد و بی تربیت که بعنوان عضو اصلی دور خودش جمع کرده البته بعضی ها خوبند اما در کنار اینها دارند خراب میشوند کیفیت کارشان در حد بچه بازی ومدام درحال بی ثبات کردن کارها هستند خدا بدادتان و بدادمابرسد
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/09 - 15:00
خانم یا آقای محسنی. بررسی شما کمی اشتباه هست. کارگروه و شرکت کاشانه از نظر تشکیلاتی سوا هستند. اما جلسات کارگروه بیشتر در شرکت کاشانه برگزار می گردد و هدفشان یکی است. خانم دکتر نورمحمدی و آقای دکتر کرمی راد از اعضای کارگروه تشکل ها هستند که شرکت کاشانه در خدمت این عزیزان هست و این که عاقبت کار اینگونه تفسیر کرده اید کمی بی انصافی است. کارهای زیادی در این مدت انجام گرفته است که ان شاء الله در یک گزارش مفصل به استحضار همه موکلان خواهد رسید. سایر گروه ها هم به اندازه خود در حال تلاش هستند و امیدواریم به کمک هم به نتیجه مطلوب برسیم.
ناشناس
|
1395/08/09 - 21:41
3
3
شنیده شد که اراذل اوباش قزوینیان آمدند شرکت و اونجادو بهم ریختند من شماره تلفنم را به دفترتان میدم هر موقع اومدن به من زنگ بزنید ما با تعدادی میاییم برای گوشماایشون
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/10 - 08:40
با سلام . در ابتدا عرض کنیم این شرکت به شدت از هر گونه اهانت به دوستان مان مخالف است و آنهایی را که اهانت می کنند را از خودشان نمیدانند. بنای شرکت از اول بر اساس احترام متقابل بوده و تاکنون در کارنامه کاری ما هیچگونه خشونت و اهانت نبوده و نخواهد بود. موضوع مطروحه شما کاملا اشتباه است و شایعه می باشد چون در شان شئونات دوستان ما نیست. باید بدانید بیش از بیست سال است که از سوی دولت به ما بی مهری شده است و باید حق داد که عصبانی باشند . آن ها نمیتوانند با دولتیان مبارزه کنند و اگر عصبانیتشان روی ما خالی کنند ما هم می پذیریم. هر گونه اختلاف در این فی مابین کاملا به سود مخالفین این حرکت بوده و دوستان باید سریعا تخم نفاق و بدبینی را از فکرشان به دور کنند. گرچه یه عده در آن طرف به دلیل ناپختگی و مسایل دیگر حرفهای تحریک آمیز و جنجالی می زنند اما مردم باید آگاه باشند و احتمال بدهند آنها از عوامل وزارت مسکن یا شهرداری باشند که هدفی جز همین نفاق و تفرقه نیست. شرکت کاشانه همه را به دوستی و همدلی و اتحاد دعوت میکند و از همه گروه ها میخواهد برای فعالیت ها با یکدیگر مشورت کنند تا به بیراهه نرویم.
محمدی
|
1395/08/10 - 12:37
شرکت کاشانه. اگر این خبرواقعیت داره سریعا از طریق طرح دعوی و شکایت از این کلاهبردارهااقدام کنیداگر به کارشان ادامه دادند اعلام کنید ما هم در جلساتی که درمسجد یاهرجا میزارن ما هم بریم مقابله به مثل بکنیم
علیرضا مهتاب
|
1395/08/10 - 00:50
2
4
باسلام.جناب دکتر چندروز پیش خودتون گفتید که تفکیک و.. انجام میشه حالا میگید تا قانون اجازه نده نه که این یعنی کلا قید زمینارو بزنیم درحالیکه باز گفتع بودید ما فقط به ساخت وساز فکر میکنیم همونجا و... حتی اعضا هیات مدیره هم گفتن حالا چیشده ما نفهمیدیم اخرش.اخه چرا مگه زیتونیها قانونا تفکیک کردن نه ولی الان خیلیاشون تو خونه های خودشون هستن یا دیوار کشیدن توروقران بفکر ماها باشید
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/10 - 09:59
با سلام. ما اعلام کردیم که در شرایط فعلی تفکیک و افراز موثر نمی باشد ولی به این مفهوم آن نیست که ما زمین هایمان را رها کنیم و چاره ای نیاندیشیم. تلاش ما برای اخذ مجوزهای لازم و تفکیک و ساخت و ساز بر روی زمین ها ماست و آن هم با شرایطی که دولت ابلاغ می کند و ماهیت زمین های ما با زیتون و سرخه حصار متفاوت می باشد ضمن اینکه ساخت و سازی که زیتونی ها انجام داده اند قانونی نبوده و هر روز با مراجع دولتی درگیر می باشند.
حسین
|
1395/08/10 - 10:11
3
12
با سلام احترام؛ ما مالکین تا کی باید منتظر حرکت آهسته و آرام باشیم آیا نمی شود با تحسن جلوی درب مجلس بتوانیم حق خود را بستانیم و این دست د ست کردن های شما آخر سر سودای زندگی در این زمین ها را به گور خواهیم برد. باتوجه بااینکه هر کدانم از مالکین محترم هر کدام ارگان خاصی مشغول بکار هستند میتوان اهدافو پیش برد. در نهایت خواهش میکنم کار امروز را فردا نیندازید
میرقاسمی
|
1395/08/10 - 11:02
2
7
باسلام ودرود وعرض ارادت خدمت اقای دکتر میرافضلی عزیز ومسولین کاشانه. از زحمات کاشانه از سال85 تاکنون اگاهیم وتشکر میکنیم.اقای دکتر شما میفرمایید ذر این زمینها مجوز ساخت نمی دهند .بنظر بنده هم حداقل به این راحتیها نمی توانیم ساخت وساز کنیم.بنده فکر میکنم اگر لودر حتی بشکل سوری وارد زمینها کنیم شاید برای یکی دو روز .دیدبانان شهرداری ورود پیدا میکنند وکار از ناحیه بهتری قابل پیگیری خواهد بود.لااقل از تجمعات جلوی مجلس وراه وشهر سازی برای مسولین ووزرا معنای بیشتری خواهد داشت.وممکن است با معوض واقعی موافقت کنند.من سالها قبل پیشنهاد گچ ریزی و یا استفاده از لودر جهت کنار زدن نخالها را دادم .خلاصه این مسولین با فشارهای بیشتر ممکن است خم شوند.این نوع اقدامها با هزینه ای کمتر از 10 ملیون قابل اجراست .متشکرم
محمدي
|
1395/08/10 - 15:29
3
1
باسلام جناب آقاي ميرقاسمي فعلا" با عنايت به دستور رهبر معظم بردن لودر وساير اقدامات فيزيكي برروي زمينها سلاح نيست وكار را بدتر ميكند وشر كت كاشانه درشرايط فعلي دنبال معوض نيست وانرژي وتوانش را بروي زمينهاي خودمان جهت ساخت ساز وساير گزينه هاست
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/10 - 15:31
با تشکر از آقای محمدی عضو هیات مدیر شرکت
دهقان
|
1395/08/10 - 22:53
2
1
سلام بر زحمتکشان کاشانه عزیز خواهش میکنیم همچنان مقتدر به راهی که میروید ادامه بدهید شما بیش از 3200 موکل دارید و از اون جائی که من آمار گرفتم بیشتر 20 نفر از این جمعیت عظیم مخالف شما نیستند که عددی نیستن دستور بفرمایید هر کمکی چه مالی و چه عملیاتی در خدمتیم
علی
|
1395/08/10 - 23:20
2
3
آیا شما(شرکت کاشانه) با این نظر ها چیزی به دستتان میاد شما تو پست های قبلی نوشته بودید و کلی از نجاری تعریف گردید حالا چی شده چیزی که میخواستیم به دست نیاوردید دنبال خراب کردن نجاری هستید چرا تا هفته پیش از نجاری و گروهش اسطوره ساختید عکسش را گذاشتید چرا تا الان خودتان انجام ندادید که نجاری وارد گود نشود.
دهقان
|
1395/08/10 - 23:22
0
2
راستی این مطلب رو هم از یکی از گروهها گرفتم که از سرلوحه شونه خیلی خنده داره همش در حال مسخره کردن و خراب کردن هم و چرت و پرت گفتنند و به گفته خودشون عمل نمیکنند خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ این گروه صرفا جهت پیگیری زمین های مراد آباد می باشد و هرگونه بحث یا مطلب سیاسی یا مربوط به سران نظام و هر گونه بی حرمتی یا توهین و همچنین بحث های سیاسی و عقیدتی اینجا انجام بشه سریعا مطلب مربوط پاک میشه و فردی که این مطلب رو هم گذاشته از گروه ریمو می شود
گول رده
|
1395/08/11 - 08:03
0
4
سلام من يكي از اعضاي كاشانه هستم متاسفانه عليرغم روشنگريهاي كاشانه عضوگروه جيديد شدم ومبلغ 1000000ريال جهتت نقشه وتفكيك وتسطيح به حساب قزوينيان ريختم تازه متوجه شدم آنها دروغ ميگفتند خواهش ميكنم روشنگري كنيد
میرقاسمی
|
1395/08/11 - 08:53
0
3
سلام اقای محمدی . رهبر فرزانه انقلاب که چند سال قبل دستور معوض را بدولت داده اند .واین دولت است که کار شکنی کرده .اگر ما برای کار فیزیکی (انهم از طریق گروه نجاری)به زمینها ورود پیدا کنیم وزارت شهرسازی وجهاد وارگانهای دیگر باید جواب گو باشند که چرا دستور مقام معظم رهبری را زمین گذاشته اند .این عمل میتواند به اندازه چندین تجمع جلوی سازمانهای مختلف موثر باشد و مسولین نظام به دستور رهبر عزیز گردن نهند.وانهم بقول جناب عالی ساخت وساز در همان اراضی ویا معوض همتراز.
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/11 - 09:59
با سلام خدمت جناب آقای میرقاسمی. برخی از فعالیتهای گروه مذکور مورد تایید شرکت کاشانه است و ما نیز این حرکات را قبلا انجام داده ایم تا جایی که کانتینر را به همراه لوازم شخصی نگهبان مان را با خود بردند. اما شرکت کاشانه با گروهی که برخی از افراد آن که از طرف لیدرهای آنها اجیر شده اند و اولین اصول انسانی را رعایت نمیکنند به هیچ عنوان وارد گفتگو نمیشود مگر تغییر رفتار بدهند .  ما میخواستیم آنها را همه جانبه حمایت کنیم اما آنها شرط دوستی را به جا نیاوردند. با اینحال این شرکت افتخار این را دارد که بیش از 3000 عضو فرهیخته و حامی خود را دارد و آن چند نفر که به انگشتان دستان هم نمیرسند را می بخشیم. شرکت کاشانه همچنان با افراد متخصص خود به فعالیتهای خود ادامه می دهد ولی این فعالیتها را با جار و جنجال و تبلیغات و چرب زبانی و الکی دل خوش کردن مردم انجام نمیدهد. همچنان مصمم و قوی در راهی که میرویم اعتقاد داریم و امیدواریم به یاری خدا این مشکل را هر چه سریعتر حل کنیم. ضمنا اکثر اعضای شرکت کاشانه مستاجر بوده و دارای یکی از زمینهای مرادآباد و سوهانک هستند و این افراد طی یک مجمع عظیم از طرف مردم انتخاب شده اند.
علی
|
1395/08/11 - 11:58
2
6
کاشانه ! گروه تلگرامی را تایید نمی کنم ولی شما در این 10 سال جز حرف چه چیزی را تحویل مردم داده ا یید ؟ همش وعده های تو خالی !!!!!!!!
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/11 - 12:13
سلام علی آقا. از انتقاد شما بسیار سپاسگزاریم. اما خواهشی که داریم بی محابا و از روی لجبازی و بدون اطلاعات از عملکرد شرکت اینگونه قضاوت کورکورانه بعید میدانیم که در خور شخصیت شما باشد. تبلیغات گسترده ای از سوی یک سری گروه ها بر ما شده است و ما هم در مقابل این تبلیغات منفی هیچ تاثیری نگرفتیم جز اینکه قوی تر شده ایم. عملکرد ما را آنانی که از نزدیک دیده اند میفهمند نه شمایی که گوشتان را به شنیدن  به هرزه پرانی های دیگران عادت داده اید. بد نیست که به عقل خودمان عادت دهیم که هر حرفی را باور نکنیم و روی  حرفها تجزیه و تحلیل کنیم. بارها گزارش عملکرد داده ایم و باز هم ارایه خواهیم داد. شما فکر نکنید که فقط کار زمین های مرادآباد و سوهانک گره خورده است. زمین های زیادی در تهران وجود دارد که سالهای سال تعاونی های مربوطه نتوانستند مشکلشان را حل کنند. راه دور نمی رویم. همین سرخه حصار که میگویند بعد از سی سال در حال ساختن هستند همچنان با مشکل عدم مجوز آب و برق و ... هستند و دولت همچنان با آنها مخالفت میکند. اینگونه موارد تا دلتان بخواهد زیاد است. این دلیل بر این نیست که تعاونی های آنها هیچکاری نکرده است. این دولت است که به کار ما گره زده است. حال نیروهای جدیدی به این حرکت اضافه شده است و این نیروها میتوانند برای رسیدن به هدف موثر و خوب باشند. به جای این حرفها بیاید ما را یاری کنید و دست شما را به دوستی می فشاریم.
محمد
|
1395/08/11 - 12:29
از شرکت کاشانه سبز خواهش میشود که اجیر شده های قزوینیان کلاه بردار را اینجا راه ندهید برید ببینید با چه التماسی راه به راه در فکر چاپیدن مردم هستند کاشانه یکبار اعلام کرد و دیگر روی متانت خودش ماند و طی نشستی که در شرکت داشتم میدانم مبلغ ناچیزی از کل اعضا دریافت کرده اند اما به بهترین نحو آن را مدیریت میکنند از پاسخهای بسیار متین و قاطع شما ممنونیم
جانباز 50 درصد
|
1395/08/11 - 12:50
1
5
من هم گول خورده هستم که 100 تومان به حساب چالاکی ریختم اما وای به حالشان که این همه ادعایی دارند اگر کار را به نتیجه نرسانند بلایی سرشان میاورم که اونسرش ناپیدا اگر ازحلقومشان بیرون نکشم شرف ندارم
مختار
|
1395/08/11 - 13:03
0
4
باسلام خدمت جهادی ستیزان کاشانه.که هم صبورن وهم سخت پیکار.وباتمجیدوتهدیدهم بالاوپائین نمیشوند.این امردرچندسال گذشته به اثبات رسیده. الاغرض-همنطورکه اقای ساوالانیان توصیه کرده بودند.مادنبال تهیه مدارک وتحویل ان به ثبت کن برامدیم.ونهایتاتحویل دادیم.(بجای اینکه ثبت کن جبران مافات کند./وبعلت اینکه امانات مردم رابدست اتش سپرده /جبران کند./بنده خدامالکان ازشهرستان واقصای نقاط تهران بامشقات زیاداینکارراانجام میدهند.(درصورتیکه میتوانستندبااستقرارشعبه ای ازدفترخانه اینکاررادرهمان ثبت فشل انجام دهندبدون دریافت هزینه های تحمیلی.) جالب اینه که یکی ازکارمندان خانم هم.هی نمک روی زخم میپاشید.که دنباله چی هستید.اینهمه بدو بدو وخرج. زمینی هم که درکارنیست./بالای کوه./بیخودتلاش میکنید. که یکی ازمالکان نیزگفت .(بهمین خیال بایگانی رواتش زدید.که اقازادهاراحت هاپولی کنند).چقدرگرفتید؟وکم بوددعوابشه.الااخر.....
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/11 - 13:07
با سلام خدمت مختار عزیزمان. کمی در  خصوص این موضوع صبر می کردید ......
شركت كاشانه
|
1395/08/11 - 13:37
0
5
باسلام دو سه نفر از موكلين اعلام كرده اند گل خورده اند وهركدام مبلغ 100هزار تومان به حساب شخصي قزوينيان وچالاكي واريز كردند كار درستي انجام ندادند زيرا شركت از همان ابتدا در اين خصوص اطلاع رساني جامع وكامل انجام داده متاسفانه دوستان كم لطفي كردند . ولي ماخوشحاليم كه الان آگاه و هوشيار شدند و از طرفي اعلام شماره حساب شخصي جرم است هرچند اعلام كنندگان شماره حساب ميگويند دوحساب را دريك حساب جداگانه متمركز كرديم واين تاثيري برصورت مساله ندارد و لازم به ياد آوري است در اينگونه موارد دادستان ميتواند بعنوان مدعي العموم ورد كند وپر واضح است آن وعده وعيدهاي ساخت و ساز در شرايط فعلي ممكن نبوده وبدتر موقعيت را خراب مي كند ودر هر صورت دوستان را به آرامش واتحاد همستگي دعوت ميكنيم واز آقاي چالاكي ودوستانشان اخلاق را رعايت و واقعيات را بمالكين بگويند وخودشان را اسير خواسته هاي يك عده افراد كه اطرافشان را گرفته نباشند
محمد رضا محمد کریمی
|
1395/08/11 - 13:49
0
7
با سلام دوستان کمی سنجیده تر عمل کنند چون اختلاف تنها به نفع زمین خواران دولتی تمام می شود. بنده به شرکت کاشانه وکالت داده ام و از هیئت اجرایی که همه آنها مالکین زمین مراداباد هستند و در گروه تلگرام حضور دارند حمایت کردم و این به معنای تائید کورکورانه تمام کارهای آن هیئت نیست. توجه داشته باشید که پس از سالها بلاتکلیفی مالکین به عده ای اعتماد کردند که کار فیزیکی روی زمینها انجام دهند و به گفته خود شرکت کاشانه می خواسته از برنامه آقای نجاری حمایت کند ولی به دلایلی نپذیرفتند. درسته در نقشه ای که تیم آقای نجاری آماده کرد فقط دو قطعه 74 و 68 هکتاری را در مراداباد مشخص کرده و تنها تائیدیه دادگستری را اخذ کرده و آن نقشه را اداره ثبت و سازمانه منابع طبیعی تائید نکردند و گاهی تناقض بین حرف و عمل را مشاهده می کنیم. بجای محکوم کردن کار این هیئت اجرایی خوب بود دوستانی که کارشناس مسائل مرتبط هستند اگر حمایت مالی نمی کنند حداقل راهنمایی کنند تا دوستان بیراهه نروند چون همه شما هم ذینفع هستید. در گروهی که صدها نفر با افکار و شرایط مختلف حضور دارند نمی توان انتظار داشته باشیم همه اصولی و متمرکز و متین صحبت کنند باید هدفمان که ساخت و ساز در زمین خودمان هست را مد نظر قرار بدهیم و یکدیگر را کمک کنیم برای رسیدن به این هدف. امکان دارد عده ای قصدشان سودجویی باشد و با اطلاع رسانی و روشنگری می توانیم جلوی آنها را بگیریم و نه با پشت کردن به آنها. مطمئن هستم عده ای در گروه تلگرام شدیدآ مخالف حرف هایم هستند ولی من امیدوارم شرکت کاشانه به خاطر اتحاد و موفقیت همه مالکین حرکت های هیئت اجرایی را رسد کند و از نقدهای سازنده خود کمک کند تا این کشتی به گل نشسته به حرکت دربیاید و به مقصد برسد. و من الله التوفیق
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/11 - 13:59
با تشکر از جناب آقای کریمی از اینکه زحمت قلم زدن در این سایت را کشیدند- ضمن تایید فرمایشات جنابعالی که بسیار دلنشین بود تشکر و قدردانی میکنیم . ما باز اعلام میکنیم که از هر نوع حمایتی چه مالی و چه مشاوره ای و ... کمک میکنیم اما طبق روال قانونی . شرکت کاشانه از گروه هایی که به تفرقه افکنی دامن زده اند و افراد مغلطه کن را تشویق  میکند  به هیج وجه حمایت نمیکند مگر تغییر رفتار را در آنها مشاهده کنیم.
حیدری
|
1395/08/11 - 15:31
آقا سایت قزوینیان برید ببینید چه خبره اونور اعلام میکنن که در گروه جلوی افراد مغرض رو بگیرن دو دقیقه بعد یادشون میره بلافاصله شروع میکنن به غرض ورزی خیلی وضعشون داغونه :))))
احمد
|
1395/08/11 - 20:12
2
2
سلام بنده درجمع جلو شهرداری از آقای دکترمیرافضلی عزیز که حضور داشتند سوال کردم مبلغان۰هزارتومان به حساب شخصی آقای مطلب پیری که خانم کارگر بابلندگودرخواست میکردند را واریز کنم یا نه؟ اقای دکتر فرمودند واریز کنید تا کارهارانجام دهند امید است مشکل مشابه مردآباد پیش نیاید بهتراست مبالغ جمع شده بحساب شرکت محترم کاشانه برود تا تصمیمات لازم اصولی گرفته شود وجلو هرج ومرج احتمالی بسته شود
علیرضا مهتاب
|
1395/08/12 - 00:26
0
4
باسلام مجدد..جناب اقای دکتر لطفا فقط بفکر یه کار فیزیکی باشید حتما چون موثرترین کار به نظر همه همینه خواهشا بنظر اینهمه ادم هم توجه کنید ممنونم.و اینکه دوبار خواهش کردم اسامی سندهای سوخته نشده رو بگذارید چون برداشتید و ماهم ندیدیم اسممون بود یانه لطفا بگذارید دوباره و برای اون دوستمون نوشتید بهتر بود یکم صبر میکرد برا کارای سند دوباره منظورتونو چرا نمیگید لطفا شفاف سازی بشه
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/12 - 09:30
سلام جناب آقای مهتاب. با تشکر از فرمایشات شما. لطفا به دفتر شرکت تماس بگیرید  و با آقای رحمانی صحبت کنید.
علیرضا مهتاب
|
1395/08/12 - 00:35
0
4
باسلام مجدد..جناب اقای دکتر لطفا فقط بفکر یه کار فیزیکی باشید حتما چون موثرترین کار به نظر همه همینه خواهشا بنظر اینهمه ادم هم توجه کنید ممنونم.و اینکه دوبار خواهش کردم اسامی سندهای سوخته نشده رو بگذارید چون برداشتید و ماهم ندیدیم اسممون بود یانه لطفا بگذارید دوباره و برای اون دوستمون نوشتید بهتر بود یکم صبر میکرد برا کارای سند دوباره منظورتونو چرا نمیگید لطفا شفاف سازی بشه..و اخر ابنکه این سوال خیلیاست حتما که شما و اقای محمدی که میفرمایید بدنبال ساخت رو زمین خودمونید اخه مگه راهی باز شده بگید خوب ماهم بدونیم خواهشا این نقطه های امید رو از ما نگیرید اگه چیزی میدونید بگید شاید خیلیا با گفتن واقعیات از شما کمک کنن شاید اشنا داشته باشن تومسیر کارتون شاید بخاطر ناامیدی زمینشونو مفت بفروشن.الان که متاسفانه تو روزنامه اگهی میکنن زنگ میزنیم قیمت بیست وپنج میلیون تومن میدن خدامیدونه وقتی دلال اینو میگه از صاحب بیچاره چند خریده.اخه این چه وضعشه خدایا.توروخدا جواب حرفای منو بدید چون درد دل همه همینه
شرکت کاشانه
|
1395/08/12 - 11:04
0
1
سلام جناب آقاي مهتاب. احتراما" نظر جنابعالي وساير موكلين كه سوالات شبيه سوال شما دارند به موارد ذيل جلب مينمايم 1-يكي از رسالت هاي مهم كاشانه شفاف سازي واطلاع رساني صحيح است. 2-حضور فيزيكي و ساخت و ساز بر روي زمين زماني تحقق پيدا ميكند كه ملك در حريم شهر باشد و اينكه عرض كرديم برروي زمينهاي خودمان ساخت وساز ميكنيم پيگيري ميكنيم والحمدالله شرايط بد نيست و در شرايط فعلي دنبال هيچگونه معوض نيستيم مگر معوضي كه ارزش برابري با زمين هاي خودمان داشته باشد 3- اينكه فرموديد قیمت زمين ها بالا و پايين مي شود اين نتيجه همان كار فيزيكي است كه متاسفانه يك عده سود جو موج ايجاد ميكنند وبعد موج سواري مي كنند يك روز می گويند تفكيك ، تسطيح و ساخت و قيمت ها را بالا مي برند و بعد هر چه از قبل داشتند مي فروشند و دوباره موج منفي ايجاد مي كنند و مي خرند و الي..... 4-در خصوص ليست اسناد مالكيت عرض میکنیم ليست منتشر شده رسمي نبوده و يك سري شبهات و مسايل حاشيه اي با ثبت دفترخانه و ...داشت لذا ليستي معتبر است که به صورت رسمي با مهر و ثبت مربوطه منتشر شود در رابطه با ثبت دفتر خانه 98 و اشخاص مرتبط در موعد مقرر اطلاع رساني خواهد شد. با تشکر از حضور شما
گول خورده بعدی
|
1395/08/12 - 14:58
2
1
من هم به نتیجه شما رسیدم با تحقیقی که از بستگانم کردم این محل قابل ساخت نیست و هرگونه ساختو ساز باشکست مواجه میشه میرم پولم رو پس میگیرم اگر پس نداند به شوهرم میگم تا دمار از روزگارشون در بیاره تازه فهمیدم چه احمقهایی هستند وخودم ازاونها احمقتر که بهشون پول دادم نقشه یوتی ام هم کشکه چون دری برای چاپیدن پول مردم باز کردند
احمد سادات
|
1395/08/13 - 12:25
0
3
با سلام خدمت مدیریت کاشانه و خسته نباشید خبر جدیدی برای اعضاء ندارید از پیگیری کارهای قبالی و آخرین تجمعی که جلوی ریاست جمهوری تشکیل شد گذارشی داده نشده و آیا تجمعی در دست برنامه ریزی است .با چه شوری چندین تجمع برگزار میشود و بعد هیچی رها میشود و ما اعضا بلا تکلیف میشویم 25 سال صبر و معلوم نیست چند سال دیگر ..
amir hossein
|
1395/08/13 - 19:25
0
3
با عرض سلام و ادب حضور همه اساتید جناب آقای ... (کاشانه) در ابتدا یک سوال فنی از حضورتان دارم ؟ خواهشمندم در مورد " استاندارد سازی زمین ها " توضیح بفرمایید که مفهومش چیست و آیا در شرایطی که ما هنوز موفق به اخذ مجوز ساخت و بهره برداری مسکونی از زمین هایمان ، نشده ایم ، چه تفاوتی میکند که : سندهایمان وکالتی باشد و یا سند ها بنام خودمان باشد ؟؟؟ پلاک ثبتی جدید داشته باشیم یا پلاک ثبتی قدیم ؟؟؟ مگر قرار است کاری روی این زمین ها انجام گیرد که سند های وکالتی و یا پلاک ثبتی قدیم مانع انجام آن کار است ؟؟؟؟ آیا اصلا نیازی به این استاندارد سازی ، احساس میشود که با وجود شرایط بس دشوار اقتصادی امروز و عدم روزنه امیدی در دل مالکان ، حال مبلغی حدود 2 تا 2.5 میلیون را بپردازند تا استاندارد سازی انجام شود ؟؟؟ در ادامه چند مطلب که آمیخته با گلایه نیز هست را حضورتان ارائه میدهم : 1- دوست صادق من ، آیا بهتر نیست بجای نام کاربری " کاشانه " مطالبتان را با نام واقعیتان مطرح کنید ؟؟؟؟؟ آیا اشکالی دارد همه دوستان بر این مهم آکاه گردند که : این صداقت کلام ،بلندای اندیشه و متانت کردار متعلق به چه عزیزیست ؟؟؟؟ تا در صورتی که با حضرتعالی برخورد کردند ، شما را بشناسند و از فضائلتان تقدیر و از زحماتتان ، قدردانی کنند ...!!!! یا اگر احیانا در آینده مسائلی بر خلاف آنچه شما اعلام میدارید پدید آمد ، بتوانند بگویند که : آقای فلانی ، یادتان هست ؟؟؟؟ شما بودید که فلان حرف را زدید ....!!!! 2-چندی قبل این سایت از فعالین تازه واردی نظیر آقایان نجاری و غیره به نیکی یاد میکرد و برایشان فرش قرمزی پهن کردید که بیا و ببین .... اما اینک ....!!!!! لطفا توضیحی در این رابطه بفرمایید ... البته دوست فرهیخته من ، کاش جوابیه ای به پرسش دوست عزیزمون ، علی آقا که بتاریخ 10 آبان و ساعت 23:20 دقیقه و دقیقا 22 پست بالاتر ارسال کردند ، میدادید ، که بنده مجبور به پرسش مجدد از شما نشوم ... من هر چه در پاسختان به علی آقا دقت کردم ، دیدم ظاهرا به چیزی که دوست دارید پاسخ دادید نه پرسش علی آقا ...!!!! 3- لطفا از کنار مطلبی که آقای احمد بتاریخ 11 آبان و ساعت 20:12 دقیقه و دقیقا 7 پست بالاتر ارسال کردند ، بی تفاوت نگذرید و در اینگونه موارد نیز از صفت صداقت و روشنگر بودنتان بهره ای ببرید تا همگان نیز بهره مند گردند ...!!!! 4- لطفا توضیحی در مورد ، معرفی آقای پیری و خانم کارگر و ... که بتازگی ، خودجوشند ، دائم در حرص و جوشند و در جهت جمع آوری وجوه مردمی ، می کوشند !!!! بفرمایید ....؟؟؟؟؟؟ شما که میفرمایید : نقشه یو تی ام بی مصرف است ، بنا به فرمایش دوستمون آقای احمد - حضرت آقای میر افضلی چه رو دربایستی با ایشان ( آقای پیری و خانم کارگر ) دارند که در جهت جمع آوری وجوه تهیه نقشه یو تی ام ، تاییدشان کردند ؟؟؟؟ خواهشا نفرمایید که : " بروید از خود اقای میر افضلی بپرسید " که دلخور میشویم ...... 5- اگر اعتقاد به عدم صلاحیت و توانایی این آقایان و خانم ها دارید ، چرا در گروه های تلگرامیتون آقای میر افضلی و اعضاء هیت مدیره کاشانه و این خانم و اقا ، همدیگر رو به نوشیدن پپسی دعوت میکنند ؟؟؟؟؟ اگر کارشان بر خلاف میل شما و صلاح مالکان هست ، چرا این خانم و اقا و پیروانشون رو از گروه تلگرامیتون حذف نمیکنید تا از پشت قسم حضرت عباس تان ، دم خروس بیرون نزند ؟؟؟؟؟؟؟؟ در نهایت پس از همه ی این چرا ها .... از تمام زحماتی که در این چند سال متحمل آن گشتید ، بینهایت سپاسگزارم و خوب واقفم که کار سختی را طی کردید و راه سخت تری را در پیش رو خواهید داشت و به همین دلیل ، خواستم هم گلایه هایم را بگویم و هم برادرانه متذکر شوم که ، حیف است زحمات چندین ساله برادرانم در کاشانه با ابهاماتی که عنوان کردم ، خدشه دار شود بنابراین خواستار روشن گری شما در این موارد شدم . جدای این که ما ، موکلین شما هستیم و حق داریم بپرسیم و بدانیم ، جنابعالی نیز به حکم پاسداری از تلاش و کوشش چند ساله تان حق دارید ، پوشیده ها را عیان کنید تا از عملکردتان دفاع کنید . پس اگر بنا را بر این گذاشتید که پاسخی ندهید و حق موکلینتان را نادیده بگیرید ، پیشنهاد میکنم ، پاسخی بدهید تا حق خودتان نادیده گرفته نشود ...!!!! با عرض پوزش از همه عزیزان به دلیل طولانی شدن عرایضم با احترام : امیرحسین
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/13 - 22:39
با سلام . ضمن تشکر از دغدغه جنابعالی . به همه پرسشهای شما پاسخ خواهیم داد. بهتر بود نام و نام خانوادگی خود را در ابتدا می نوشتید که حداقل حرفهای خودتان را نقض نمی کردید. دوما شماره تلفن خودتان را به شرکت بدهید و از شرکت بخواهید شماره شما را به مدیرسایت بدهد تا همه حرفهای شما را مستقیما به خودتان پاسخ دهد. تشکر
ali
|
1395/08/13 - 21:34
0
2
سلام مدیریت محترم ضمن عرض خسته نباشید بنده شماره تلگرام ندارم ودر ان عضو نیستم خیلی اوقات بیخبر می مانم لطفا شماره تلگرام را اعلام فرمایید با کمال تشکر
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/13 - 22:55
با سلام. به زودی یک لینک در همین سایت میگذاریم تا همه عضو بشوند
دهقان
|
1395/08/13 - 22:54
0
2
پوزش میخوام که دوباره مزاحم شدم الان گروهی که خانم قزوینیان و آقا چالاکی همچنان در حال تبلیغ برای گرفتن پول هستند چطور میشه اگر اینها نتوانستند کار را به سرانجام برسونن پولمان را پس بگیریم؟ اگر ندادند میشه با شکایت پولمان را بگیریم یا اینگه باید با کتک کاری ازشون بگیریم؟ الان هم در حال گرفتن عکس سندها هستند و به بهانه اینکه افراد نفوذی و جاسوس و اینجور چیزها دارن سایت جدید میزنن اولا اینها انگار نه انگار دارند مشکل زمینهای مردم را حل میکنند ! همش درفکر جنگ و جدل و تفرقه و جاسوس بازی هستند من به پسرم که کارشناس کامپیوترهست گفتم اونم گفت اینا یک مشت احمق هستند و کارشون بیشتر مثل یک فیلم کمدی هست و ایناهیچ سواد فناوری اطلاعات ندار ند و گرفتن عکس از سند مردم یعنی دارن وارد کارهای خطرناک میشن و احتمال بالا کشیدن خیلی چیزها هست از عزیزان کاشانه مهر خواهش میکنم مارا راهنمائی کنند ممنونیم
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/13 - 23:09
دوست عزیز پول مال خودتان هست و سند هم مال خودتان هست. شرکت کاشانه اطلاع رسانی را کرده است ولی هیچوقت جلوی کسی را نمیگیرد. خودتان مختارید تا بر اساس آنچه که خود بر آن اعتقاد دارید عمل کنید. در خصوص گرفتن کپی سندها به روشی که گفتید به زودی خبری را منتشر و عواقب آن را به شما خواهیم گفت.
احمد توکل
|
1395/08/14 - 01:19
0
1
سلام جناب شرکت کاشانه شما جایی که باید خودتونو پیش بکشید نمی کشید جایی که نباید می آیید جلو یا به قولی همکاری نمی کنید. آخه برادر همکاری یکطرفه که نیست با تشکر
پاسخ ها
شرکت کاشانه
|
1395/08/14 - 08:18
با سلام. دوست عزیز. اولا ما هم مثل سایر انسانها ممکن است در مسیر راه اشتباه بکنیم و هیچ ادعایی نداریم. اما برای هر کاری سعی میکنیم تیم کاشانه مشورت های لازم را بگیرد. هر جا که صلاح موکلان باشد جلو میرویم و هر جا صلاح نباشد نه. نظر شما را برای ما کاملا محترم است و از انتقاد شما بسیار سپاسگزاریم..
نظرات كاربران :
نام :
ايميل : * 
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
طريق اسلامي اين است که مستضعفين را حمايت کنند....
اين انقلاب مهم اسلامي
رهين کوششهاي اين طبقه است،طبقه محروم، طبقه گودنشين، طبقه اي که اين نهضت را به ثمر رساند و توقعي هم نداشت.... اين طبقه عزيز محروم که در ازاي خدمتش غير از خدا از کس ديگري چيزي نمي خواهد و ما همه رهين منت شما هستيم و اگر لايق باشيم،خدمتگزار شما....همه چيزهايي که ما داريم از اين مردم است يا خصوصا از اين مستضعفين، آن بالاييها به مردم کاري ندارند..
پربحث ترين اخبار
لینک های مفید
صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کاشانه تهران مهر سبز می باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون